Registracija į 2022-06-17 dienos seminarą „Neteisingai apskaitomos atsargos – tiesiausias kelias į mokestinį patikrinimą“

Pastaruoju metu, bent trejus metus iš eilės, mokesčių administratorius pastebi grėsmingą tendenciją – auga mažesnių prekybinių įmonių atsargų likučiai. Tokia tendencija kelia labai daug klausimų – kam prekybos įmonėms reikia didinti atsargų likučius ir kaip tai atsispindi mokamuose mokesčiuose. Iš mokesčių pusės – tendencijos taip pat tik biudžeto pajamų praradimo linkme – didėja PVM atotrūkis, neuždirbama daugiau pelno mokesčio.

Mokesčių administratorius kreipiasi į verslo atstovus – perspėti, kad atsargų likučiai yra stebimi ir analizuojami, todėl galima greitai sulaukti ir gerokai didesnio VMI pareigūnų dėmesio, nei tik stebėsenos veiksmų.

Seminare aptarsime pagrindinius atsargų apskaitos principus. Taip pat analizuosime „netinkamos elgsenos“ modelius ir galimybes – kaip susidariusią padėtį ištaisyti. Įmonės, pateikusios patikslintas mokesčių deklaracijas,  VMI kontrolės veiksmų turėtų išvengti.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Užsiregistravusiems dalyviams, 1 dieną prieš mokymus, į nurodytą el. paštą atsiųsime prisijungimo nuorodą ir instrukciją dėl prisijungimo.

Turėdami papildomų klausimų ar nepavykus užsiregistruoti – kreipkitės info@countline.lt

Temos

1 dalis. 14:00-14:30 val. VMI atstovai: Klaipėdos apskrities VMI viršininkas Audrius Morkūnas, mokesčių ekspertai Lauryna Grunulaitė, Loreta Paulauskė, Andrius Žukas bei VMI prie FM mokesčių konsultantai (PVM, PM, GPM klausimais) Ingrida Ališauskienė, Ramūnas Linkus, Vilija Šyvokienė, komunikacijos vadovė Rūta Asadauskaitė.

  1. Prekybos sektorius. „Atsargos“

2 dalis. Auditorė Jurgita Navikienė. 14:30-16:00 val.

  1. Atsargų ir žaliavų apskaitos ir kontrolės optimalumas – kaip tai daryti efektyviai?
  2. Inventorizacijos būtinybė ir nauda.
  3. Atsargų finansinė analizė – kokie rodikliai signalizuoja šešėlį?
  4. Mokesčių deklaracijų tikslinimas.

MOKYMŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

14:00-16:00 Mokymų trukmė
13:00-14:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Mokymų trukmė
Mokymai trunka 2 ak. val.