Nuo 2020-01-21 taikomas pakeistas Įtartinų piniginių operacijų ar sandorių sustabdymo ir informacijos apie įtartinas pinigines operacijas ar sandorius pateikimo aprašas

Vidaus reikalų ministro 2020 m. sausio 20 d. įsakymu Nr. 1V-38 pakeistas Įtartinų piniginių operacijų ar sandorių sustabdymo ir informacijos apie įtartinas pinigines operacijas ar sandorius pateikimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos tvarkos aprašas.

Apraše įvardyta, kaip turės būti apibūdintas subjektas atliekant operacijas ar sandorius virtualia valiuta (sąrašas nebaigtinis): jei objektyviai nėra galimybės nustatyti subjekto asmens tapatybės duomenų, turės būti nurodomi: interneto protokolo (IP) adresas, elektroninio pašto adresas, depozitinės virtualiosios piniginės adresas ir depozitinės virtualiųjų valiutų piniginės operatorius ar virtualiųjų valiutų keityklos operatorius, operacijos unikalus numeris ir kita informacija (6.7 punktas).

Turto aprašyme turės būti nurodyta: virtualiosios valiutos adresas, depozitinė virtualiųjų valiutų piniginė (6.9 punktas).