Lektorė: Jūratė Bučienė

Asmeninių finansų valdymas: kiek investuoti ir kiek kaupti?

COUNTLINE kartu su Baltijos šalyse pirmaujančia investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupe INVL siekia gerinti Lietuvos gyventojų finansinį raštingumą bei didinti atsparumą ekonominiams pokyčiams. NEMOKAMO seminaro metu lektorė Jūratė Bučienė dalinsis žiniomis, kurios pravers kiekvienam ir padės pasiekti savo išsikeltų finansinių tikslų:

✅ Pajamų paskirstymas: kiek turėčiau taupyti ir ką galiu sau leisti?

✅ Kada pradėti kaupti ateičiai?

✅ Kokio dydžio turi būti „Juodos dienos pagalvė“?

✅ Kokio dydžio paskola būstui man „įkandama“?

COUNTLINE jau 25 metus rengia praktinius mokymus apskaitos, mokesčių, vadybos, personalo valdymo ir kitų organizacijos valdymo sričių profesionalams. Mes tikime, kad svarbiausias profesionalo poreikis yra nuolatinis mokymasis, o mokytis efektyviausia, kai profesionalai dalijasi praktinėmis žiniomis ir patirtimi.

INVL – tai Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė, kurios įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 300 tūkst. klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 1,75 mlrd. eurų vertės turto. Jau daugiau kaip 30 metų veikianti grupė sukaupė svarią patirtį, valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.

TEMOS

  1. Pajamų paskirstymas – kiek kam turėčiau/galiu išleisti.
  2. Kada pradėti kaupti savo ateičiai.
  3. Kam reikalingas draudimas.
  4. Kokio dydžio turi būti „finansinė pagalvė“.
  5. Kokio dydžio paskolą būstui įsigyti imti.
  6. Kaip užtikrinti vaikų išsilavinimą.
  7. Kada investuoti ir ką įsivertinti renkantis investicijas.

VEBINARO ĮRAŠĄ GAUSITE NURODYTU EL. PAŠTU

2023-03-31 dienos mokymai „Asmeninių finansų valdymas: kiek investuoti ir kiek kaupti?“