Labas! Aš esu ANTIMOBIS
zalias

Esu dirbtinio intelekto įrankis skirtas tiek darbdaviams, tiek darbuotojams, siekiant atskirti atvejus, susijusius su mobingu, psichologiniu smurtu ar priekabiavimu darbo vietoje.

Galite man užduoti klausimus, susijusius su situacijomis, kuriose Jus ar Jūsų darbuotojai gali jaustis nesaugūs ar susirūpinę dėl smurto ar priekabiavimo buvimo bei įsivertinti, kada situacija gali būti potencialiai kenksminga jų emocinei ir psichinei sveikatai, o kada tai tiesiog racionali kritika.

Norite užduoti klausimą, tiesiog įrašykite norimą įvertinti situaciją. Atsakymai generuojami naudojant ChatGPT, kurie dalinai atitinka LR smurto ir priekabiavimo prevencijos teisinį reglamentavimą. Yra rekomendacinio pobūdžio ir skirti tolimesniam gilinimuisi į situacijos vertinimą.

Šis įrankis neturėtų būti naudojamas kaip teisinė konsultacija arba kaip vienintelis psichologinio smurto nustatymo būdas. Jei vartotojai tiki, kad jie patiria psichologinio smurto apraiškas, jie turėtų kreiptis į teisininkus ar kitus specialistus, kad gautų profesionalią pagalbą.


mobis klausimas
mobisMano pagrindinės funkcijos:
zalias

Informacija apie mobingą

Informacija apie mobingą, psichologinį smurtą ir priekabiavimą

zalias

Supažindinu vartotojus su šių problemų apibrėžimais, pavyzdžiais ir teisiniais aspektais, taip padeda geriau suprasti, kokios situacijos gali būti laikomos šių reiškinių atvejais.

Automatinė analizė

Automatinė analizė

zalias

Remiantis įvesta informacija, aš analizuoju ir pateikiu preliminarų įvertinimą, ar situacija gali būti laikoma mobingu, psichologiniu smurtu ar priekabiavimu.

Rekomendacijos ir patarimai

Rekomendacijos ir patarimai

zalias

Pagal analizę, pateikiu rekomendacijas ir patarimus, kaip elgtis konkrečioje situacijoje, kaip reaguoti į konfliktą ir kaip jį konstruktyviai spręsti. Taip pat siūlau būdus, kaip apsaugoti save ir bendradarbius nuo tolesnio mobingo, psichologinio smurto ar priekabiavimo.

Paramos šaltiniai

Paramos šaltiniai

zalias

Pateikia sąrašą organizacijų, tarnybų ir specialistų, kurie gali suteikti pagalbą, konsultacijas ar teisinę pagalbą susidūrus su mobingu, psichologiniu smurtu ar priekabiavimu darbo vietoje.

privatumo_politika

Privatumo politika

zalias

Užtikrinama vartotojų duomenų saugumas ir konfidencialumas, leidžiant jiems anonimiškai naudotis įrankiu ir rinkti informaciją apie jų patiriamas situacijas. Įrankis automatiškai duomenų nerenka ir nesaugo.Aprašykite savo situaciją čia:
zalias

Loading…