Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Agile mitai – Workshop (Dirbtuvės)

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00

Asmeninės konsultacijos

Tai geriausias būdas gauti atsakymus į Jums ypač svarbius klausimus Jums patogioje vietoje ir patogiu laiku. Susitikimo metu visas dėmesys yra skiriamas Jums ir Jūsų problemų sprendimui, todėl laikas naudojamas ypač efektyviai.

Jūs galite rinktis net iš kelių galimų konsultacijų formų:

  • konsultacija Jūsų darbo vietoje;
  • konsultacija nuotoliniu būdu;
  • konsultacija telefonu;
  • konsultacija el. paštu.

Konsultacijos tikslas

Jūs atsinešate savo problemą, klausimus, „mitus” ir įsitikinimus apie Agile: nuo ko pradėti, kodėl viena ar kita Agile praktika neveikia ir kartu randame sprendimą kaip problemą išspręsti.

Skirta tiek susidomėjusiems kas tai yra Agile, tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems Agile naudotojams.

ŽINIOMIS DALINASI

Karolis Noreika

Karolis jau daugiau kaip 13 metų dirba IT srityje įvairiose įmonėse kaip projektų vadovas, verslo analitikas bei Agile konsultantas. Domisi naujausiomis organizacijų veiklos organizavimo, komandų formavimo, Agile praktikų taikymo ir gerinimo tendencijomis. Atsakymai apie Agile taikymą paremti praktine patirtimi bei pritaikomumo kriterijumi.

Karolis vedė Agile mokymus Danske bank, Vilniaus universitete bei Kauno technologijos universitete, skaitė pranešimus Agile temomis „Agile Lietuva“, „Vinted“ renginiuose. Aktyviai dalyvauja Agile praktikų organizuojamuose susitikimuose (meet-ups). Sertifikuotas produkto šeimininkas (CSPO), Scrum meistras (CSM) bei Large Scale Scrum (LeSS) praktikas.

 

Dėl individualių konsultacijų susisiekite telefonu +370 5 263 9922 – paruošime Jums išskirtinį pasiūlymą.

Arba parašykite ir lektorius suplanuos laiką Jūsų susitikimui. Su Jumis susisieks mokymų vadybininkas ir pasiūlys galimus laikus bei preliminarią konsultacijos kainą. Priklausomai nuo kliento poreikių ir tikslų bus parenkamas efektyviausias sprendimas.

Užpildykite užklausos formą

  • Domitės mokymais ar konsultacijomis? Parašykite pagrindines temas, kurios Jus domina, kad galėtume pateikti kuo tikslesnį Jūsų poreikius atitinkančią mokymų / konsultacijos rekomendaciją. Su Jumis susisieks mokymų vadybininkas, kuris rekomenduos galimus laikus bei preliminarią mokymų / konsultacijos kainą bei kitą informaciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 


Tęsti mokymų paiešką: