Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Transporto išlaidų planavimas ir apskaita viešajame sektoriuje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 95€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

  • Dalyvaujant 2-3 dalyviams taikoma 10 % nuolaida
  • Dalyvaujant 4-5 dalyviams taikoma 15 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu +370 5 205 3292

APIE SEMINARĄ

Dauguma įstaigų vykdydamos savo veiklą naudoja automobilius – įsigytus, nuomojamus ar panaudos būdu eksploatuojamus. Viešajame sektoriuje naudojami ne tik tarnybiniai automobiliai, tačiau ir pavėžėjų paslaugos, kurios yra patrauklios, tačiau turi ir grėsmių.

  • Kaip įstaigai planuoti biudžetą, kai naudojamasi pavežėjų paslaugomis ar išnuomotais elektromobiliais bei paspirtukais?
  • Kas turėtų būti nurodoma vidinėse tvarkose, kad būtų atskirtos atsakomybės ribos tarp įstaigos ir darbuotojo?
  • Kaip kompensuoti elektros išlaidas, kai darbovietės elektromobilis ar hibridinė transporto priemonė kraunami namuose?

Susisiekimo ministerija yra parengusi nutarimo Nr. 543 pakeitimo projektą, kuriuo naujai apibrėžiamas tarnybinio lengvojo automobilio faktinių degalų normų nustatymo procesas bei patikslinama netarnybinio automobilio sąvoka.

Finansų ministerija yra pateikusi siūlymą nutarimą “Dėl tarnybinių lengvųjų automobilių biudžetinėse įstaigose” pripažinti netekusiu galios.

2023-01-01 įsigaliojo Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pakeitimai, kuriais įtvirtinama galimybė atskaityti pirkimo PVM už įsigytus elektromobilius, kainuojančius ne daugiau kaip 50 tūkst. eurų (įskaitant PVM).

Kaip vykdoma automobilio kuro bei kitų eksploatavimo išlaidų apskaita? Kokių iššūkių kyla? Į ką reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį? Diskusijų nuolat taip pat kelia automobilių naudojimas projektuose. Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymus seminare.

Temos

  1. Įstaigų naudojamos transporto priemonės: nuosavos, pagal panaudą, nuomojamos, priklausančios darbuotojams (spec. transportas ir lengvieji automobiliai).
  2. Pavežėjų paslaugų ar išnuomotų elektromobilių bei paspirtukų naudojimas.
  3. Naujų transporto priemonių įsigijimas, nusidėvėjimas, nurašymas, pardavimas.
  4. Automobilių naudojimas projektuose.
  5. Nuosavų ir kitų automobilių kuro normos nustatymas.
  6. Kuro sunaudojimas ir inventorizacija.
  7. Alternatyvių degalų apskaita.
  8. Kitos transporto eksploatavimo išlaidos: ženklinimas, remontas, plovimas, draudimas, techninė priežiūra, saugojimas.
  9. Atsarginių detalių ir priežiūros priemonių įsigijimas ir sunaudojimas.
  10. Darbas nuotoliniu būdu ir automobilių naudojimas.
  11. Kokiais atvejais nustatomos pajamos natūra dėl įstaigoje naudojamų automobilių.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

Lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

9:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.