Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Transporto išlaidos viešajame sektoriuje

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 90 – 100€

Laikas ir vieta

2022-09-26, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Transporto išlaidos viešajame sektoriuje (Tiesioginė seminaro transliacija)
95
2022-09-26, Vilnius
Countline mokymų klasė
95€
Transporto išlaidos viešajame sektoriuje
Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
95

APIE SEMINARĄ

Dauguma įstaigų vykdydamos savo veiklą naudoja automobilius – įsigytus, nuomojamus ar panaudos būdu eksploatuojamus. Viešajame sektoriuje pasitarnauja ne tik tarnybiniai automobiliai, tačiau ir pavėžėjų paslaugos – tarp daug privalumų svarbu nepamiršti ir grėsmių. Kaip įstaigai planuoti biudžetą, kai naudojamasi pavežėjų paslaugomis ar išnuomotais elektromobiliais bei paspirtukais? Kas turėtų būti nurodoma vidinėse tvarkose, kad būtų atskirtos atsakomybės ribos tarp įstaigos ir darbuotojo?  Kaip kompensuoti elektros išlaidas, kai darbovietės elektromobilis ar hibridinė transporto priemonė kraunami namuose?

2023-01-01 turėtų įsigalioti pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pakeitimo projektas, kuriame įtvirtinta galimybė atskaityti PVM įstaigoms už įsigytus elektra varomus automobilius, kainuojančius ne daugiau kaip 50 tūkst. eurų.

Jau kurį laiką išleistame rašte „Dėl pajamų, gautų natūra, apmokestinimo ir deklaravimo bei pridėtinės vertės mokesčio prievolių, automobilius naudojant privatiems poreikiams“, VMI primena, kaip skaičiuojamos pajamos natūra tarnybinį automobilį naudojant privatiems poreikiams tenkinti.

Finansų ministerija yra pateikusi siūlymą nutarimą “Dėl tarnybinių lengvųjų automobilių biudžetinėse įstaigose” pripažinti netekusiu galios. Kaip vykdoma automobilio kuro bei kitų eksploatavimo išlaidų apskaita? Kokių iššūkių kyla? Į ką reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį? Diskusijų nuolat taip pat kelia automobilių naudojimas projektuose. Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus sužinokite atsakymus seminare.

Temos

 1. Įstaigų naudojamos transporto priemonės: nuosavos, pagal panaudą, nuomojamos, priklausančios darbuotojams (spec. transportas ir lengvieji automobiliai).
 2. Naujų transporto priemonių įsigijimas, nusidėvėjimas, nurašymas, pardavimas.
 3. Automobilių naudojimas projektuose.
 4. Nuosavų ir kitų automobilių kuro normos nustatymas.
 5. Kuro sunaudojimas ir inventorizacija.
 6. Alternatyvių degalų apskaita.
 7. Kitos transporto eksploatavimo išlaidos: ženklinimas, remontas, plovimas, draudimas, techninė priežiūra, saugojimas.
 8. Atsarginių detalių ir priežiūros priemonių įsigijimas ir sunaudojimas.
 9. Darbas nuotoliniu būdu ir automobilių naudojimas.
 10. Kokiais atvejais nustatomos pajamos natūra dėl įstaigoje naudojamų automobilių.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

Lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Kavos pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2022-09-26, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Transporto išlaidos viešajame sektoriuje (Tiesioginė seminaro transliacija)
95
2022-09-26, Vilnius
Countline mokymų klasė
95€
Transporto išlaidos viešajame sektoriuje
Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
95

Informacija dalyviams, dalyvaujantiems auditoriniuose seminaruose

 

 1. Veido apsaugos priemonės yra rekomenduojamos.
 2. Jeigu mokymų dieną Jums pasireikš karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ūmūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) prašome nevykti į mokymų vietą ir juose dalyvauti nuotoliniu būdu.

Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

Tęsti mokymų paiešką: