Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Socialinė globa – finansų ir darbuotojų valdymas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 6 ak. val.
      Kaina: 100 – 110€
  • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Investicijos į žinias atsiperka! Dalyvaukite mokymuose su kolegomis ir gaukite nuolaidą:

Dalyvaujant 2-3 dalyviams taikoma 10 % nuolaida

Dalyvaujant 4-5 dalyviams taikoma 15 % nuolaida

Domina mokymai didesnei dalyvių grupei? Susisiekite ilma.macaitiene@countline.lt arba telefonu 85 2053292

Apie seminarą

Nors darbo santykiai socialinės globos įstaigose reglamentuojami panašiai kaip ir kitose įstaigose, juose yra daug netipinių skaičiavimo atvejų dėl darbo laiko švenčių bei poilsio dienomis, naktinio darbo, viršvalandinio darbo ir budėjimo.

Norint užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas, svarbu tinkamai gauti ir apskaityti lėšas, išvengiant finansinių netikslumų ir nukrypimų. Seminaro metu bus nagrinėjamos situacijos, susijusios su lėšų paskirtimi, pagrindinėmis veiklos rūšimis, jų ypatumais ir apskaita, atskaitomybe lėšų davėjui bei lėšų panaudojimo kontrole. Taip pat bus aptariami klausimai, kam teikti prioritetą ir kaip paskirstyti nepanaudotas pinigines socialinės paramos lėšas, kokių klausimų gali kelti gautų, perduotų ir grąžintų lėšų parodymas finansinėje atskaitomybėje.

Dalyviai sužinos apie socialinės globos organizavimą, finansavimą, darbuotojų darbo sąlygas, kvalifikacijos kėlimą, darbą projektuose, komandiruotes, kompensacijas, skatinimą, darbo santykių nutraukimą. Bus aptarti darbuotojų funkcijų ir pareigų paskirstymo, darbo užmokesčio nustatymo aspektai.

Temos

  1. Socialinės globos organizavimas – veiklos kryptys, finansavimas.
  2. Prevencinių, bendrųjų ir specialiųjų socialinių paslaugų finansavimo ypatumai.
  3. Pagalbos pinigų planavimas, išmokėjimas ir kontrolė.
  4. Socialinių paslaugų srities darbuotojų darbo laiko norma, darbo krūvis. Papildomos garantijos iš kolektyvinių sutarčių. Laikiną atokvėpį teikiantiems darbuotojams numatomi atlygiai.
  5. Darbuotojų darbas padidintu mastu, papildomas darbas, papildomos funkcijos – kaip tai apmokama.
  6. Sudėtingas darbas, darbas kelyje, lauko sąlygomis – kaip nustatoma, apskaitoma, apmokama.
  7. Sutrumpintas darbo laikas 32 darbo valandų per savaitė – kaip taikomas ir apmokamas toks nustatymas.
  8. Hibridinis darbo laiko režimas – kaip nustatomas, apskaitomas, keičiamas.
  9. Kvalifikacijos kėlimo laikas, kaip tai apmokama.
  10. Darbas projektuose. Komandiruotės. Kompensacijos.
  11. Darbuotojas susirgo: darbo metu, atostogų metų. Apmokėjimas, pavadavimas, lėšų perskaičiavimas, darbo grafikų keitimas.
  12. Sveikatos gerinimo dienos, mamadieniai – kaip apmokėti, kas pavaduos?
  13. Darbuotojų skatinimas – padėka, laisvos dienos, premijos.
  14. Darbuotojų darbo santykių nutraukimas.
  15. „Multitaskinimo“ problemos – kaip apskaičiuoti realų darbuotojo darbą, prevencinės priemonės, įtaka darbo apmokėjimui. Darbas elektroninėje erdvėje.
  16. Vidaus kontrolės taisyklių įgyvendinimas – funkcijų ir kontrolės lentelės. Kaip paruošti ir įgyvendinti.

ŽINIOMIS DALINASI

Natalja Kobzevienė

Lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 metų veda mokymus ir seminarus apskaitos pagal VSAFAS ir VAS, mokesčių bei finansų valdymo temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Net 80 proc. mokymų dalyvių Natalją Kobzevienę vertina 9 balais iš 10.
Lektorė nuo 1998 metų teikia asmenines konsultacijas verslo, apskaitos ir mokesčių klausimais.
Natalja Kobzevienė yra 3 knygų autorė: „Pajamų apskaita pagal VSAFAS“, „Sąnaudų apskaita pagal VSAFAS“ ir „Darbo užmokesčio apskaita, taikant suminę darbo laiko apskaitą“.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

9:00-14:45 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka
12:15-13:15 Pietų pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.
Konsultacija
Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu
Viazdo įrašas
Pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu
Maitinimas
Viso seminaro metu, dalyvius viešbučiuose ir restorane vaišinsime kava, užkandžiais ir pietumis.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.