Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Laikinasis įdarbinimas. Siuntimas dirbti į užsienį. A1 forma

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 90 – 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Tarnybinės komandiruotės į užsienį – populiari darbo santykių forma. Nuo 2020-07-01 reikės taikyti Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2018/957 dėl darbuotojų komandiravimo nuostatas ir papildomas garantijas, todėl nebebus galima remtis įprastomis 1996-12-16 direktyvos 96/71/EB dėl darbuotojų komandiravimo nuostatomis.

Seminaro metu lektoriai, atsižvelgdami į naujausius pakeitimus, išsamiai aptars ir supažindins su darbuotojų komandiravimu dirbti į užsienį (atlikti darbo funkcijas), darbuotojui taikytinos socialinio draudimo sistemos nustatymo bei, atitinkamai, A1 pažymėjimo išdavimo klausimais. Šio pažymėjimo išdavimas leidžia pasinaudoti Sąjungos teisės numatyta galimybe netaikyti darbuotojui užsienio valstybės socialinio draudimo sistemos nuostatų, taip ne tik sumažinant darbdavio ir darbuotojo administracinę naštą, bet ir išvengiant reikšmingų sąnaudų. Seminaro metu būsite supažindinti su bendromis Sąjungos taisyklėmis dėl taikytinos teisės nustatymo numatytomis sąlygomis ir keliamais reikalavimais A1 pažymėjimui išduoti, šių pažymėjimų išdavimo, naudojimo ir grąžinimo tvarka bei praktinėmis problemomis ir jų sprendimo būdais.

 

Temos

1 dalis. Advokatas Tomas Bagdanskis

 1. Naujausi DK pakeitimai, kurie įsigalios- nuo 2020-08-01.
 2. Naujos komandiravimo taisyklės – nuo 2020 liepos 1 d.
 3. Teisinės pasekmės kvalifikavus laikinąjį įdarbinimą.
 4. Naujausi pakeitimai, susiję su laikinuoju įdarbinimu ir siuntimu į užsienį.
 5. Taikytina teisė komandiravimo atveju.
 6. Taikytina teisė laikinąjį įdarbinimą vykdant užsienyje.
 7. Laikino darbo naudotojo (užsakovo) teisės ir pareigos, atsakomybė.
 8. Darbo apmokėjimas. Darbo laiko režimai.
 9. Saugos darbe užtikrinimas.
 10. Kitos garantijos laikinųjų darbuotojų atžvilgiu.

2 dalis. Auditorė Jurgita Navikienė (pranešimas bus skaitomas nuotoliniu būdu)

 1. Taikytinos teisės nustatymas.
 2. A1 pažymėjimų išdavimas siunčiamiems darbuotojams (atitikties reikalavimai).
 3. Prašymų dėl A1 pažymėjimų išdavimo pateikimas ir A1 pažymų išdavimo procedūra.
 4. A1 pažymėjimų grąžinimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Tomas Bagdanskis

Advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Mykolo Romerio universitete apgynė socialinių mokslų (teisės) daktaro disertaciją. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete įgijo vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį, taip pat BI Norvegijos vadybos instituto vadybos magistro laipsnį. Nuo 2002 m. – advokatas. Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ įkūrėjas ir partneris. Lietuvos įdarbinimo įmonių asociacijos prezidentas. Nuo 2005 m. dėsto darbo teisę ir verslo teisę, nuolat skelbia straipsnius leidiniuose „Jurisprudencija“, „Verslo žinios“, „Juristas“, „Vadovo pasaulis“ ir kt. Lektoriaus specializacija – darbo teisė, įmonių teisė, sutarčių teisė ir atstovavimas teismuose. Tarptautinio teisės žinyno „Chambers Europe“ paskelbtame 2016 m. geriausių advokatų kontorų ir teisininkų reitinge šis advokatas yra išskirtas kaip darbo teisės ekspertas. Tyrime dalyvavę žinyno šaltiniai įvardijo kontoros vadovaujantįjį partnerį Tomą Bagdanskį kaip „darbo teisės guru“.

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. (8 5) 263 99 22 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Lengvi pietūs

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Informacija dalyviams, dalyvaujantiems auditoriniuose seminaruose

 

 • Jeigu mokymų dieną Jums pasireikš karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), ūmūs viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) prašome nevykti į mokymų vietą ir juose dalyvauti nuotoliniu būdu.

 • Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

  Tęsti mokymų paiešką: