Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Finansų valdymas ne finansų vadovams

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 130€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Šiandienos dinamiškoje verslo aplinkoje efektyvus finansų valdymas yra labai svarbus priimant pagrįstus strateginius sprendimus. Šie mokymai skirti ne finansų srities vadovams, kurie turi suprasti ir interpretuoti finansinę informaciją, kad galėtų reikšmingai prisidėti prie bendros savo organizacijos sėkmės.

Seminaras skirtas ne finansų srities vadovams, skyrių vadovams ir sprendimų priėmėjams, kurie siekia pagerinti savo finansinį išprusimą ir veiksmingiau prisidėti prie savo organizacijos finansinės strategijos.

Mokymų privalumai:

 • Išplėstiniai gebėjimai skaityti ir interpretuoti finansines ataskaitas.
 • Nuodugnus finansavimo ir investavimo sprendimų supratimas.
 • Patobulinti strateginio finansų valdymo įgūdžiai, padedantys efektyviai priimti sprendimus.
 • Praktinės įžvalgos, kaip suderinti finansinius sprendimus su platesniais ekonominiais aspektais.

Pagrindiniai mokymosi tikslai:

 1. Finansinių ataskaitų aiškinimas:
  • Įgykite įgūdžių „skaityti“ ir suprasti finansines ataskaitas: balansą ir pelno (nuostolių) ataskaitą.
  • Išmokti nustatyti pagrindinius finansinius rodiklius ir koeficientus, kad būtų galima įvertinti įmonės finansinę būklę ir veiklos rezultatus.
 2. Finansiniai sprendimai:
  • Įgykite žinių apie finansavimo sprendimus ir supraskite, kaip įvertinti įvairius finansavimo šaltinius.
  • Sužinokite apie kapitalo struktūrą, skolos ir nuosavo kapitalo finansavimą bei finansavimo sprendimų poveikį organizacijos rizikai ir grąžai.
 3. Investiciniai sprendimai:
  • Pasinerkite į strateginių investicinių sprendimų priėmimo procesą, pavyzdžiui, kapitalo biudžeto sudarymą ir projektų vertinimą.
  • Supraskite pinigų laiko vertę, rizikos analizę ir galimų investicijų perspektyvumo vertinimo metodus.
 4. Metodologija:
  • Šių mokymų metu taikomas praktinis ir interaktyvus metodas, užtikrinantis veiksmingą mokymąsi. Dalyviai gaus koncentruotą teorinį strateginių finansų valdymo pagrindą, įveiklins žinias praktinėse užduotyse, kad pritaikytų finansų valdymo sąvokas konkrečioms verslo aplinkybėms.
  • Baigę mokymus dalyviai turės žinių ir įgūdžių, reikalingų orientuotis finansų srityje, strategiškai prisidėti prie savo organizacijų veiklos ir priimti pagrįstus, sėkmę skatinančius sprendimus.

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Gerda Žigienė

Socialinių mokslų (ekonomikos krypties) daktarė, Kauno Technologijos universiteto finansų profesorė, besispecializuojanti fintech ir tvarumo srityse, bei jų sąveikoje. Gerda yra publikavusi tarptautinių mokslinių ir spaudos publikacijų tvarumo temomis, rengia įmonių tvarumo strategijas ir konsultuoja jų įgyvendinimo veiklose, veda mokymus, yra Nacionalinio tvarumo indekso ekspertė. Gerda yra įgijusi Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų poveikio vertinimo ir valdymo programos (UN SDG Measurement and Management) diplomą, pabaigusi Kembridžo universiteto Tvarios Lyderystės Instituto Tvaraus verslo vystymo programą (Sustainable Business Management), taip pat turi tarptautinį tvarių finansų CESGA (Certified ESG Analyst) sertifikatą.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.