Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Dokumentų rengimas sveikatos priežiūros įstaigose: reikalavimai, praktiniai patarimai, klaidų analizė

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 90€
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

2023-12-28, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
90€
Dokumentų rengimas sveikatos priežiūros įstaigose: reikalavimai, praktiniai patarimai, klaidų analizė (tiesioginė seminaro transliacija)
90

Apie seminarą

Tvarkinga ir patogiai valdoma dokumentacija, nesvarbu, kokiose laikmenose bebūtų užfiksuota, yra kiekvienos sveikatos priežiūros įstaigos siekiamybė. Įgavusi pavidalą, informacija gali tapti galingu įrankiu, tačiau neatitinkanti reikalavimų atveria jautriausias vietas, sąlygodama trūkumus visoje įstaigos veikimo sistemoje.

Ne paslaptis, jog siunčiamieji dokumentai atspindi ne tik juos parašiusio asmens, tačiau ir visos įstaigos etiketo bei taisyklių išmanymą. Vis dėlto dokumentų forma bei turinys sveikatos priežiūros įstaigoms svarbios ne tik formaliąja prasme, o ir praktinėse vidaus situacijose, kadangi tvirtinamieji dokumentai, kaip, pavyzdžiui, darbo tvarkos taisyklės, gali tapti ir darbo ginčų objektu.

Pabrėžtina, jog 2022-11-05 įsigaliojus įsakymo „Dėl Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimams, įtvirtintos naujos sąvokos „ilgai saugomi dokumentai“ ir „trumpai saugomi dokumentai“. Kodėl tai svarbu ir koks tikrasis sąvokų skirtumas? Taip pat gali kilti ir kitų klausimų:

 • Kiek laiko reikia saugoti sveikatos priežiūros įstaigoje parengtus dokumentus?
 • Kaip rengti specifinius, sveikatos priežiūros įstaigoms būdingus dokumentus?
 • Kokie reikalavimai taikomi siunčiamiesiems, o kokie – vidaus dokumentams?

Visa reikiama informacija bei atsakymai į kilsiančius klausimus – aiškiai ir glaustai lektorės seminare, kurio metu teorinę medžiagą iliustruos ir (ne)gerųjų praktinių pavyzdžių analizė.

Temos

 1. Dokumentų rengimo bendrieji reikalavimai:
  • Procesų optimizavimo poreikis.
  • Kokie dokumentai  dažniausiai rengiami sveikatos priežiūros įstaigose. Privalomų sveikatos statistikos apskaitos ir kitų tipinių formų, pildomų sveikatos priežiūros įstaigose, sąrašas ir saugojimo terminai.
  • Rekomendacijos sveikatos priežiūros įstaigoms.
 2. Teisės aktų rengimo reikalavimai. Naujos Teisės aktų projektų rengimo rekomendacijos.
  • Kaip tinkamai parengti įsakymą?
  • Tvirtinamųjų dokumentų (Darbo tvarkos taisyklių, Pareigybių aprašymų, Psichologinio smurto prevencijos darbo aplinkoje tvarkos aprašų ir kt.) rengimas.
  • Pavyzdžiai, dažniausių klaidų sveikatos priežiūros įstaigų dokumentuose analizė.
 3. Siunčiamųjų ir vidaus dokumentų rengimas įstaigoje:
  • Raštai (struktūra, teksto reikalavimai, kalba ir etiketas.
  • Vidaus dokumentų (aktų , protokolų ir kt.) turinys ir paskirtis.
  • Dokumentų formos reikalavimai. Garso dokumentai.
  • Pavyzdžiai, dažniausių klaidų sveikatos įstaigų dokumentuose analizė.

ŽINIOMIS DALINASI

Rasa Grigonienė

Filologijos ir Teisės mokslų magistrė, Teisės krypties doktorantė (MR,  Darbo teisės specializacija) Lektorė mokymuose derina  tiek dokumentų valdymo, tiek teisines žinias, todėl  mokymų dalyviai visuomet gauna praktinių patarimų, kaip įgyvendinti sudėtingas teisines nuostatas praktiškai, parengiant reikalingus dokumentus. Rasa Grigonienė aktyviai vykdo konsultacinę veiklą, daugiau kaip 15 m. veda seminarus, kursus, mokymus darbo teisės,  personalo bei dokumentų valdymo klausimais,  atlieka įmonių, įstaigų dokumentų auditus, rengia lokaliuosius teisės aktus, veda vidinius mokymus. Rasa Grigonienė leidžia  knygas, vadovėlius, rengia straipsnius. Yra paskelbusi virš 40 mokslo taikomojo pobūdžio publikacijų  įvairiuose profesiniuose žurnaluose ir žinynuose,  parengusi keletą metodinių priemonių.  2014 m.  su bendraautoriais išleistas vadovėlis „Dokumentų valdymas. Veiklos, personalo ir elektroniniai dokumentai”; 2016 m. – kolektyvinė  monografija  „Darbo teisės principai ir jų taikymas Lietuvos teismų praktikoje“. Lektorė dažnai skaito pranešimus dalykinėse mokslo bei praktinėse  konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, turi virš 10 m.  praktinės vadovavimo įstaigoms /įmonėms bei  personalui  patirties. Taip pat  dėsto Mykolo Romerio universiteto  Mykolo Romerio teisės mokykloje, yra Valstybinės darbo inspekcijos  Vilniaus  teritorinio skyriaus  darbo ginčų komisijos narė.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-:09:00 Nuotolinė registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2023-12-28, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
90€
Dokumentų rengimas sveikatos priežiūros įstaigose: reikalavimai, praktiniai patarimai, klaidų analizė (tiesioginė seminaro transliacija)
90

Tęsti mokymų paiešką: