Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotoliniai kursai.
Kursai.

Finansinės apskaitos ir mokesčių kursai pažengusiems

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 60 ak. val.
    Kaina: 660€

Laikas ir vieta

2024-10-17 – 2024-11-28,  Nuotoliniai mokymai

Daugiau informacijos apie mokymų datas: ? Mokymai vyks:
Spalio 17 d., 22 d., 24 d., 29 d., lapkričio 5 d., 7 d., 12 d., 14 d., 19 d., 21 d., 26 d., 28 d. po 5 ak. val. per dieną.
Mokymų pradžia – 16:30 val.
Mokymų pabaiga – 20:30 val.

Dalyvio namuose arba darbo vietoje
660€
Finansinės apskaitos ir mokesčių kursai pažengusiems (tiesioginė kursų transliacija)
660

Apie kursus

FInansinės apskaitos ir mokesčių kursuose pažengusiems nagrinėjami daugiausia diskusijų sukeliantys apskaitą tvarkančio asmens darbo aspektai. Pateikiamos praktinės situacijos, kurios nagrinėjamos ir sprendžiamos kartu su patyrusia kursų lektore, o kursų dalyviai nagrinėjimui gali pateikti savo situacijas.

2022-05-01 įsigaliojo naujos redakcijos Finansinės apskaitos įstatymas, pakeitęs daugiau nei 20 metų galiojusį Buhalterinės apskaitos įstatymą, kuris yra ne vienintelis pakeistas finansinę apskaitą reglamentuojantis teisės aktas.

Kursų metu analizuosime teismų praktiką, susijusią su mokesčių mokėjimu, deklaravimu ir kitomis pareigomis, bei aptarsime ES Teisingumo Teismo išaiškinimus, susijusius su mokestiniais Reglamentais ir Direktyvomis.

Šie kursai skirti apskaitą tvarkantiems asmenims, kurie gerai išmano apskaitos vedimo klausimus, savarankiškai teikia atskaitomybę ir sprendžia mokestines problemas.

Kursų programa paruošta pagal šiuos teisės aktų pakeitimus:

 

Temos

 1. Turto apskaita
  • Ilgalaikio turto apskaita:
   nematerialiojo;
   materialiojo;
   finansinio;
   kito ilgalaikio turto;
   biologinio.
  • Trumpalaikio turto apskaita:
   atsargų;
   išankstinių mokėjimų;
   nebaigtų vykdyti sutarčių;
   gautinų sumų;
   kito trumpalaikio turto;
   pinigų.
 2. Nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų apskaita
 3. Pajamų ir sąnaudų apskaita
 4. Apskaitos politika ir finansinės atskaitomybės rengimas
 5. Pelno mokestis
 6. Pridėtinės vertės mokesčio naujovės ir aktualijos
 7. Nekilnojamojo turto mokesčio aktualijos
 8. Teisės klausimai, žinotini apskaitą tvarkančiam asmeniui

ŽINIOMIS DALINASI

Vida Šeduikytė

Lektorė praktikė. Nuo 2007 metų veda seminarus, viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis. Konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos ir mokesčių klausimais.

Neringa Žemaitytė

Teisininkė, kurios pagrindinės veiklos sritys darbo teisė, viešieji pirkimai ir dokumentų valdymas. Nuo 2014 m. konsultuoja smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus personalo dokumentų rengimo ir dokumentų valdymo klausimais, bei rengia tiekėjų viešųjų pirkimų dokumentus. Lektorė nuolat veda mokymus darbo teisės ir dokumentų valdymo temomis, dėsto kursuose, kuriuose darbui įmonėse rengiami administratoriai. Lektorė yra pagrindinė periodiškai leidžiamo elektroninio viešųjų pirkimų ir teisės naujienų naujienlaiškio rengėja.

DOVANA!

Kiekvienas seminaro/kursų dalyvis dovanų gaus pagalbines darbo priemones elektroniniu formatu, kurios parengtos vadovaujantis Pelno mokesčio įstatymu ir jo komentaru. Pateikiama susisteminta informacija su schemomis ir pavyzdžiais apie:

 • Leidžiamus atskaitymus;
 • Neleidžiamus atskaitymus;
 • Ribojamų dydžių leidžiamus atskaitymus;

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Papildoma renginio informacija

Užsiėmimai vyks:

Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 20.30 val.

Spalio 17 d., 22 d., 24 d., 29 d., lapkričio 5 d., 7 d., 12 d., 14 d., 19 d., 21 d., 26 d., 28 d.

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

16:30-20:30 Kursų trukmė
18:30-18:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-10-17 – 2024-11-28,  Nuotoliniai mokymai

Daugiau informacijos apie mokymų datas: ? Mokymai vyks:
Spalio 17 d., 22 d., 24 d., 29 d., lapkričio 5 d., 7 d., 12 d., 14 d., 19 d., 21 d., 26 d., 28 d. po 5 ak. val. per dieną.
Mokymų pradžia – 16:30 val.
Mokymų pabaiga – 20:30 val.

Dalyvio namuose arba darbo vietoje
660€
Finansinės apskaitos ir mokesčių kursai pažengusiems (tiesioginė kursų transliacija)
660

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: