Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Atvirkštinis PVM – už kokias prekes ir paslaugas tenka pardavimo PVM apskaičiuoti pirkėjui?

Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 95€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-05-18, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Atvirkštinis PVM – už kokias prekes ir paslaugas tenka pardavimo PVM apskaičiuoti pirkėjui? (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)

Apie seminarą

Pridėtinės vertės mokestį galima drąsiai vadina vienu iš sudėtingiausių. Šiame seminare gilinsimės į vieną jo reglamentuojančių sričių – atvirkštinį apmokestinimą. Kada pirkėjas privalo apskaičiuoti pardavimo PVM ir kokios pasekmės jo laukia to nepadarius? Kokios prekės ir paslaugos ir iš kur yra apmokestinamos atvirkštiniu PVM? Į šiuos ir dar daug kitų klausimų bus atsakyta seminare.

Temos

  1. Pirkimai Lietuvoje ir užsienyje. PVM įstatymo 95 ir 96 straipsnių taikymas.
  2. Statybos darbai – atvirkštinio PVM apmokestinimo mechanizmas? Kas labiau rizikuoja – pirkėjas ar pardavėjas, kai padaroma klaida?
  3. PVM sąskaitos faktūros išrašymas ir deklaravimas.
  4. Grąžintinas PVM iš biudžeto. Kam PVM permokos grąžinimo teks palaukti 6 mėnesius?

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-05-18, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
95€
Atvirkštinis PVM – už kokias prekes ir paslaugas tenka pardavimo PVM apskaičiuoti pirkėjui? (tiesioginė seminaro transliacija)
95 (+ PVM)