Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Viešojo sektoriaus finansinių ataskaitų analizė. Projektų ekonominių rodiklių vertinimas

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 100 – 110€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Finansinės būklės analizė gali atskleisti viešojo sektoriaus finansines problemas, o atlikta analizė suteiks informacijos, būtinos esamai rizikai įvertinti. Tai padeda atskleisti viešojo sektoriaus subjektų finansų valdymo silpnąsias ir stipriąsias puses.  Seminaro metu išmoksite skaityti viešojo sektoriaus subjekto finansinį ataskaitų rinkinį, atlikti viešojo sektoriaus subjekto finansinių ataskaitų rinkinio analizę, apskaičiuoti pagrindinius ekonominius naudos rodiklius rengiant projektus.

Temos

 1. Viešojo sektoriaus finansinio ataskaitų rinkinio tikslai, sudėtis.
 2. Viešojo sektoriaus finansinio ataskaitų rezultatų skaitymas.
 3. Finansinės analizės reikšmė ir šaltiniai viešajame sektoriuje.
 4. Viešojo sektoriaus analizės būdai. Ataskaitų nauda.
 5. Projektų ekonominis ir socialinis vertinimas:
  • Projektų efektyvumas;
  • Projektų finansinis vertinimas;
  • Projekto ekonominio ir socialinio vertinimo metodika;
  • Neapibrėžtumas ir rizikos analizė projektuose.

Žiniomis dalinasi

Andriejus Sadauskis

Lektorius, Vilniaus kolegijos direktoriaus pavaduotojas ekonomikai, asociacijos “Lietuvos kolegijų direktorių konferencija” ekonomikos komiteto pirmininkas. Lektorius ilgą laiką atstovauja valstybines ir privačias kolegijas valstybės ir kitose institucijose, dalyvauja darbo grupėse, teisės aktų rengimo ir išvadų teikimuose. Pagrindiniai lektoriaus dėstomi dalykai yra viešojo sektoriaus subjektų buhalterinė apskaita, biudžeto rengimas ir jo įvykdymo analizė, buhalterinė ir finansinė apskaita. Darbas Všį CPO LT ir Vilniaus kolegijoje leido sukaupti itin didelę patirtį viešojo sektoriaus subjektų buhalterinėje apskaitoje, finansų kontrolės vykdyme, biudžeto ir kitų projektų sąmatų ir paraiškų rengime.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden