Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Kursai.

Užsieniečių įdarbinimo kursai pradedantiesiems

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 12 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie kursus

Kursai skirti tiems, kurie dar neturi trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo praktikos, tačiau nori susipažinti su migracinėmis procedūromis. Kursai yra skirti personalo specialistams, administratoriams bei kitiems įmonių darbuotojams, kurie ketina dirbti su trečiųjų šalių piliečių įdarbinimu: rengti ir teikti dokumentus leidimų dirbti išdavimui, pildyti tarpininkavimo raštus dėl vizos ar leidimo laikinai gyventi išdavimo, rengti darbo sutartis, komunikuoti su migracinėse procedūrose dalyvaujančiomis institucijomis ir t.t.

Temos

 1. Pagrindiniai migraciniai dokumentai: leidimas dirbti, nacionalinė viza, leidimas laikinai gyventi. Kuo jie skiriasi, kuriam laikui išduodami?
 2. Kokius kriterijus įmonė turi atitikti, kad galėtų įdarbinti užsieniečius
 3. Kokius įsipareigojimus darbdavys privalo prisiimti, įdarbindamas trečiųjų šalių piliečius: apgyvendinimas, sveikatos draudimas, darbų sauga ir sveikata ir kt.
 4. Dokumentai ir informacija, kuriuos darbdavys privalo gauti iš užsieniečio prieš kreipiantis į Užimtumo tarnybą ar vizą išduodančią įstaigą
 5. Kokius dokumentus darbdavys privalo saugoti visu užsieniečio įdarbinimo laikotarpiu ir, reikalui esant, pateikti institucijoms?
 6. Kokie reikalavimai taikomi darbo sutarčiai, sudaromai su užsieniečiu?
 7. Kokio dydžio darbo užmokestį privalo mokėti darbdaviai trečiųjų šalių piliečiams?
 8. Prašymo nacionalinei vizai gauti pateikimo vieta, registracijos procedūros LR diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose Baltarusijoje, Ukrainoje ir Rusijoje
 9. Kokiais atvejais užsienietis gali pradėti teisėtai dirbti Lietuvoje neturėdamas nacionalinės vizos ar leidimo gyventi?
 10. Leidimo laikinai gyventi išdavimo procedūra ir terminai. Naudojimosi MIGRIS sistema praktiniai aspektai
 11. Ar gali trečiosios šalies pilietis, dirbantis pagal darbo sutartį Lietuvoje, atvykti gyventi su savo šeimos nariais?
 12. Į ką svarbu atkreipti dėmesį įdarbinant užsienietį, kuris jau yra dirbęs Lietuvoje arba kitose ES valstybėse (išduotos vizos, leidimai gyventi kitose valstybėse)
 13. Kokios yra sąlygos trečiųjų šalių komandiravimui į kitas ES valstybes?
 14. Aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimas, skirtumai nuo žemesnės kvalifikacijos darbuotojų migracinių procedūrų
 15. Kaip patekti į patvirtintų įmonių sąrašą ir kokiomis privilegijomis gali naudotis patvirtintos įmonės?

ŽINIOMIS DALINASI

Emilė Kazlauskaitė

Advokatė nuo 2008 m. specializuojasi darbo teisės ir migracijos teisės srityse. Atstovaudama finansų, gamybos, statybų, informacinių technologijų ir kituose sektoriuose veikiančioms įmonėms Emilė Kazlauskaitė daugiau nei 11 metų padeda darbdaviams ir trečiųjų šalių piliečiams pateikti prašymus dėl nacionalinių vizų, leidimų dirbti ir leidimų gyventi įvairiais Lietuvos Respublikos užsieniečių teisinės padėties įstatyme įtvirtintais pagrindais – įdarbinant pagal darbo sutartį, komandiravimo, investavimo į verslą, šeimos susijungimo ir kitais atvejais. Tad seminaro metu lektorė atskleis praktinius aspektus, remdamasi savo teisinio darbo patirtimi.

 • Nuotoliniai kursai

  Kursuose galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, prisijungiant prie tiesioginių vaizdo kursų: klausytojams niekur nereikia vykti, užtenka turėti kompiuterį, internetinę vaizdo kamerą ir internetą. Tam tikrą valandą visi užregistruoti vartotojai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiuoju laiku matyti ir girdėti lektorių.

Papildoma kursų informacija

Užsiėmimai vyks:

Sausio 30 d., Vasario 4 d. ir 6 d. Kursai vyksta po 4 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 9.00 val., pabaiga – 12.15 val.

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

09:00 – 12:15 Kursų trukmė
10:30-10:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.