Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.
Vaizdo įrašas.

Trys tvarumo ramsčiai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
  • 1 ak. val.
     

Tvarumas – plati ir ne visada vienodai suprantama sąvoka, o jo diegimas – kompleksiškas ir žinių reikalaujantis procesas. COUNTLINE kartu su VšĮ Aplinkos apsaugos institutu siekdama padėti verslui pažvelgti į tvarumą kitu kampu ir paversti jį neatsiejama verslo veiklos dalimi, kviečia į NEMOKAMĄ seminarą. Seminaro metu lektorė Nino Inasaridze dalinsis žiniomis apie tvarumą, kurios padės suprasti tvaraus verslo naudą ir pradėti savo pirmuosius žingsnius tvaraus verslo link.

Žvelgiant į šiandienines tendencijas ir ambicingus Europos žaliojo kurso tikslus tvarumas versle neatsiejama visų organizacijų ateitis. Tvarumo principų taikymas organizacijos veikloje visų pirma reiškia, kad organizacijos veikla ir strategija orientuota į tris ramsčius, kuriems įvardinti naudojamas sutrumpinimas ESG (angl. Environment, Social, Governance) – environmental protection (liet. aplinkos apsauga), social responsibility (liet. socialinė atsakomybė), governance (liet. valdysena).

Seminaro metu lektorė Nino Inasaridze paaiškins, kurias įmones palies įmonių tvarumo ataskaitų teikimo direktyvos (angl. Corporate Sustainability Reporting Directive, CSRD) reikalavimai bei supažindins kas slypi po kiekviena ESG sritimi.

TEMOS

  1. Tvarumo informacijos atskleidimas – ką svarbu žinoti verslui?
  2. Aplinkosauginis tvarumas.
  3. Socialinis tvarumas.
  4. Tvarus valdymas.
  5. Tvarumo ataskaitų teikimo direktyvos reikalavimai (CSRD).

Užsakyti vebinaro vaizdo įrašą

2023-10-25 dienos mokymai „Trys tvarumo ramsčiai (nemokami mokymai)“

ŽINIOMIS DALINASI

Nino Inasaridze

Tvarumo ekspertė, VšĮ Aplinkos apsaugos instituto vykdomoji direktorė, baigusi Aplinkos inžinerijos ir aplinkosaugos mokslų Vilniaus Gedimino Technikos ir Rygos Technikos universiteto dvigubo diplomo programos magistro studijas, apjungianti atitinkamą praktinę darbo patirtį tvarumo kontekste įvairiose šalyse, tokiose kaip Lietuva, Latvija, Sakartvelas, Italija, Portugalija. Nino konsultuoja bei padeda skirtingiems verslo sektoriams diegti tvarumą savo įmonės veikloje: nuo tvarumo strategijos sudarymo ir tvarumo priemonių įgyvendinimo, šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų skaičiavimo, tarptautinių tvarumo reikalavimų iki tvarumo ataskaitų ruošimo.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti