Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Tarptautinio krovinių vežimo aktualijos, karantino įtaka krovinių gabenimo procesui

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 150€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, kartu su registracijos patvirtinimu el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

Apie seminarą

Seminaro metu bus analizuojama Krovinių vežimą kelių transportu tarptautiniais maršrutais reglamentuojanti Ženevos konvencija (CMR) ir ratifikuotas Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencijos papildomas protokolas dėl elektroninio važtaraščio.

CMR konvencija privalo būti taikoma krovinį vežant tarptautiniu maršrutu kelių transporto priemone už sutartą užmokestį, vis dėlto kartais šalys turi pasirinkimo galimybes, kokią teisę taikyti. Seminaro metu bus atskiriami atvejai, kuriais taikoma CMR konvencija arba tik jos dalis, o kada – nacionaliniai teisės aktai, kokiais atvejais ekspeditoriams gali būti ir privalo būti taikomos CMR konvencijos normos.

Seminare lektoriai per konkrečias praktines situacijas ir vežimo sutarčių sąlygas atskleis vežėjo statuso kitimą Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktikje.

Seminare lektorius išaiškins ieškinio senaties, įtvirtintos CMR konvencijoje ir nacionaliniuose teisės aktuose, terminus bei senaties terminų skaičiavimo tvarką.

Viso seminaro temos bus pristatomos atsižvielgiant į šiuo metu susiklosčiusią karantino situaciją pasaulyje.

Temos

 1. Pokyčiai dėl COVID-19;
 2. Kokias sąlygas įtraukti į vežimo sutartis, siekiant sumažinti COVID-19 neigiamų padarinių atsiradimo bei neatsiskaitymo už paslaugas riziką?
 3. Atsakomybė už vėlavimą pristatyti krovinį.
 4. Atsakomybės už krovinį dydis;
 5. Pretenzijos ir ieškiniai.
 6. Naujausi teismų išaiškinimai, susiję su CMR konvencijos taikymu.
 7. Aktualiausia teismų praktika, susijusi su CMR konvencijos taikymu.
 8. Klausimų-atsakymų sesija.

ŽINIOMIS DALINASI

Jelena Cvirko

JUREX advokatė, turinti daugiau kaip 10 metų patirties transporto, draudimo ir migracijos teisės srityse. Jelena sėkmingai atstovauja klientus tarptautinėse itin sudėtingose ir unikaliose bylose. Jelena Cvirko yra 2019 m. JUREX išleisto pirmojo Lietuvoje „CMR konvencijos komentaro“ iniciatorė ir bendraautorė. Knyga sulaukė dėmesio bei gerų atsiliepimų tiek iš teisininkų, tiek ir iš pačių transporto rinkos dalyvių.

Artūras Vaišvila

JUREX advokatas, asocijuotas partneris, turintis 17 metų advokato darbo patirties. Jis yra statybų, transporto ir draudimo, intelektinės teisės ekspertas. Artūras dažnai atstovauja derybose didžiausias Lietuvos NT, transporto įmones ir intelektinės nuosavybės savininkus. Artūras Vaišvila taip pat yra 2019 m. JUREX išleistos knygos “CMR konvencijos komentaras” bendraautorius.

 

Mokymai jūsų organizacijoje

COUNTLINE mokymai organizacijoje – tai puikus būdas gauti žinias atitinkančias būtent Jūsų įmonės/įstaigos poreikius Jums patogiu metu ir vietoje. Mokymų programa ir dėstymo trukmė yra koreguojama pagal Jūsų pageidavimus.

Dėl seminarų organizavimo Jūsų įmonėje prašome kreiptis tel. +370 5 263 9922 arba el. paštu mokymai@countline.lt

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-12:00 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden