Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Statybos, teritorijų planavimo, žemės įstatymų pakeitimai 2024 m.

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 170€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Teritorijų planavimo, žemės ir statybos srities reglamentavimas yra nuolat kintantis ir turintis didelį poveikį visuomenės ir verslo interesams. Dėl nuolat besikeičiančių teisės aktų, profesionalų kvalifikacijos tobulinimas šioje srityje tampa būtinas, siekiant užtikrinti teisėtumą, efektyvumą ir visų suinteresuotųjų šalių interesų atitikimą.

Šio seminaro metu ilgametę patirtį turintys WALLESS advokatų kontoros ekspertai:

 1. Nagrinės naujausius statybos, teritorijų planavimo ir žemės įstatymų pakeitimus, analizuos esmines nuostatas, kurios šiuo metu yra svarstomos priimti ir įsigaliotų 2024 m.
 2. Aptars esminių pokyčių priežastis, jų įtaką kasdieniame praktiniame darbe.
 3. Pristatys aktualiausios teismų praktikos akcentus.

Šiame seminare aptarsime kylančius klausimus ir svarbiausius pokyčius savivaldybių infrastruktūros plėtros reguliavime, Žemės įstatymo pakeitimus, taip pat Statybos įstatymo ir kitų projektavimą bei statybą reglamentuojančių teisės aktų naujoves.  Dalyvavimas šiame seminare ne tik padės suprasti svarbius reglamentavimo pokyčius, bet ir suteiks galimybę dalintis patirtimi ir kartu su lektoriais išspręsti Jums rūpimus klausimus. Seminaras yra skirtas NT vystytojams, projektuotojams, statybos įmonių atstovams, savivaldybių ir kitų organizacijų specialistams, kurie siekia išsamiai susipažinti su naujausiais teisiniais pokyčiais šioje srityje.

1 dalis. Lektorius prof. dr. Evaldas Klimas. (09.00–10:30 val.)

 • Naujausi reguliaciniai pokyčiai NT vystymo ir teritorijų planavimo srityje.

2 dalis. Lektorius Mantas Lideika. (10.40–12:10 val.)

 • Žemės įstatymo ir kitų su žemės teisiniais santykiais susijusių teisės aktų pakeitimai.

3 dalis. Lektorė Justina Dirmantaitė. (13.00–14:10 val.)

 • Statybos įstatymo ir kitų projektavimą bei statybą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimai.

4 dalis. Lektorė Simona Miliauskaitė – Gintutė. (14.10–14:45 val.)

 • NAUJA. Pokyčiai savivaldybių infrastruktūros plėtros reguliavime.

Seminare bus aptariami šie jau priimti teisės aktai ir teisės aktų projektai:

ŽINIOMIS DALINASI

Dr. Evaldas Klimas

Evaldas yra įgijęs daugiau kaip 15 metų patirtį, dirbant su sudėtingiausiais nekilnojamojo turto vystymo projektais Lietuvoje. Jo sukaupta patirtis padeda išnagrinėti įvairius vystomo projekto niuansus ir išvengti trukdžių nekilnojamojo turto projektų įgyvendinimo cikle, pradedant planavimo klausimais ir baigiant projektavimu, statyba. Evaldas yra „Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo komentaras“ (2017) autorius, nekilnojamojo turto sektoriaus ekspertas ir buvo pirmasis Lietuvoje, apgynęs disertaciją statybos srityje. Klientai, kolegos ir kiti teisininkai vertina Evaldo efektyvumą ir gebėjimą atskirti realias ir teorines problemas, kas padeda adekvačiai įvertinti vystymo rizikas. Evaldas taip pat yra Mykolo Romerio universiteto  docentas, kuriame dėsto Nekilnojamojo turto ir statybos teisę (tyrimų sritys: teritorijų planavimo teisė ir statybos teisė, žemės teisė, aplinkosaugos teisė, nuosavybės teisių gynimas, viešojo intereso gynimas).

Mantas Lideika

Mantas daugiau kaip 7 metus dirba su nekilnojamojo turto sandoriais ir plėtros projektais, daugiausia dėmesio skirdamas sudėtingų procesų koordinavimui ir efektyvumo klausimams. Jo dėmesys detalėms ir visiškas atsidavimas darbui daro jį puikiu komandos nariu, kuris visada laiku pateikia klientams ir kolegoms geriausią darbų rezultatą.

Justina Dirmantaitė

Justina turi daugiau nei 7 metus praktikos statybos ir teritorijų planavimo srityje. Jai teko atstovauti valstybę sudėtingose teisminėse bylose, bei derybose dėl ginčų sprendimų. Įgyta patirtis padeda rasti sprendimus susijusius su teritorijų planavimu bei statybos teisiniais santykiais net ir sudėtingiausiais atvejais. Justina pasižymi pastabumu ir kruopštumu, bei puikiais bendravimo įgūdžiais, todėl tai užtikrina klientui teikiamą paslaugų kokybę.

Simona Miliauskaitė – Gintutė

Simona yra sukaupusi ilgesnę nei 9 metų teisinio darbo patirtį, dirbdama daugiausia nekilnojamojo turto srityje. Simona prisidėjo, vystant tiek privačius, tiek ir visuomeninės svarbos nekilnojamojo turto projektus, koordinuodama šių projektų statybų teisinius procesus.

 

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

9:00-14:45 Seminaro trukmė
8:30-9:00 Registracija
10:30-10:40 Pertrauka
12:10-13:00 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden