Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Pinigų plovimas yra vienas iš ekonominių nusikaltimų, kuris dažniau nei kitos saugumo grėsmės padaro neigiamą poveikį visuomenei. Mokestiniai nusikaltimai, ekonominė veikla neturint licencijų ar leidimų, pinigų plovimo prevencijos aspektu yra tokia pati įtartina/neteisėta veikla kaip ir prekyba narkotikais, prekyba žmonėmis ir modernios vergystės formos, kurią visų pirma, būdami pirmąja gynybos linija, gali pastebėti profesionalūs buhalteriai.
Nelegalių lėšų leidimas į ekonomika, neužkirtimas kelio neteisėtiems sandoriams įpareigotiesiems subjektams pagal Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymą yra neteisėta veikla. Kova su pinigų plovimu nėra tik paprastas atitikties pratimas, kurio metu pereinama per taip/ne sąrašą.
Inga Karulaitytė-Kvainauskienė yra ECOVIS ProventusLaw partnerė ir advokatė, turinti daugiau kaip 20 metų teisinio darbo patirtį. Per savo teisinio darbo praktiką Inga Karulaitytė elektroninių pinigų, mokėjimo institucijų licencijas yra padėjusi gauti kelioms dešimtims Lietuvos ir užsienio įmonių. Pastaruoju metu advokatė daug dėmesio skiria FinTech reguliacinės atitikties sričiai, ji yra sertifikuota AML ekspertė, galinti padėti spręsti įvairius atitikties klausimus, susijusius su pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencija (AML) bei klientų pažinimo (KYC) procesais, rizikos valdymu, PSDII direktyva ir kt. 2019 ir 2020 metais Ingos Karulaitytės patirtį ir žinias įvertino ir pasaulinio advokatų kontorų IFLR1000 reitingo sudarytojai, pripažindami ją kaip ypatingai vertinamą teisininke bankininkystės ir finansų srityje, o prestižinis „Chambers and Partners Fintech 2020“ reitingas ją pripažino „Fintech“ teisės srities lydere.
Austėja Viederytė yra ECOVIS ProventusLaw advokatų kontoros pinigų plovimo ir teroristų finansavimo (PP / TF) prevencijos ekspertė, turinti daugiau nei 7 metų darbo patirtį šioje srityje. Austėja konsultuoja įmones PP / TF prevencijos klausimais (tvarkų rengimas, rizikos vertinimas, nepriklausomas auditas, darbuotojų mokymai ir pan.), periodiškai skaito pranešimus pinigų plovimo ir teroristų finansavimo klausimais elektroninių pinigų ir mokėjimo įstaigoms, nuolat domisi naujaisiais reguliacinės atitikties teisės aktų pasikeitimais.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
10:00-13:15 | Seminaro trukmė | |
9:00-10:00 | Nuotolinė registracija | |
11:30-11:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.
Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.
Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.