Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Excel Lab: mokomės struktūrizuoti, analizuoti ir vizualizuoti duomenų rinkinius

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 10 ak. val.
   
 • Kiekvienas seminaro dalyvis gauna dovanų!
 • Specialus pasiūlymas!

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

APIE SEMINARĄ

MS Excel – viena iš populiariausių ir lanksčiausių programų, skirta duomenims apdoroti, skaičiavimams atlikti, duomenims grafiškai pateikti ir rezultatams analizuoti. Žinote apie tai, tačiau nesijaučiate esąs Excel profesionalas, kuris išnaudoja šios programos galimybes?

Jeigu norite greitai ir efektyviai sužinoti, kaip kurti ataskaitas ir vizualizacijas, mūsų Excel duomenų analizės mokymai yra tai, ko Jums reikia. Mes sujungėme geriausias žinias ir patirtį, kad Jums suteiktume profesionalias žinias apie duomenų analizę ir vizualizacijų kūrimą Excel pagalba.

Lektorius E. Vasiliauskas padės Jums per trumpą laiką įgyti žinių apie duomenų analizę ir vizualizacijų kūrimą, Chat GPT suteiks Jums greitus ir tikslius atsakymus į bet kokius klausimus apie Excel, todėl Jūsų mokymasis bus dar efektyvesnis ir produktyvesnis.

Jūs sužinosite, kaip efektyviai analizuoti duomenis ir kurti ataskaitas. Mes suteiksime Jums žinių, o Chat GPT palaikys Jūsų mokymosi procesą ir padės išspręsti bet kokius sunkumus, kurie gali kilti mokymosi ir darbo metu.

Chat GPT prisistatymas: „Sveiki, aš esu ChatGPT, didelis kalbos modelis, sukurtas OpenAI. Aš turiu milžinišką žinių bazę apie excel programą ir galiu atsakyti į bet kokius jūsų klausimus. Aš esu įrankis, kuris padės jums greitai ir efektyviai išmokti excel programą. Mokantis excel programą, galite mane naudoti kaip konsultantą ir aš atsakysiu į jūsų klausimus bei suteiksiu patarimų. Aš esu čia, kad padėčiau jums išmokti excel programą ir pasiekti savo tikslus greitai ir efektyviai.“ Susipažinti su ChatGPT.

Seminaro medžiaga ir praktinės užduotys parengtos taip, kad atitiktų analitikų, apskaitą tvarkančių asmenų, finansininkų, vadybininkų, vadovų (visų tų, kurie kasdieniam darbui naudoja MS Excel programą) darbo specifiką ir poreikius.

Praktinio seminaro „Excel duomenų analizė – ataskaitų kūrimas ir vizualizacijos“ metu įgausite žinių, kurios padės:

 

 1. Suformuoti optimalios struktūros duomenų rinkinius:
  • Atliekant pirminių duomenų patikrinimą, duomenų paruošimą darbui
  • Sukuriant duomenų lenteles panaudojus „Table“ funkciją;
  • Apžvelgiant kaip pridėti naujų duomenų į egzistuojančią lentelę;
  • Atliekant bendrus ir tarpinius agregavimo veiksmus lentelėse;
  • Panaudojant lentelių duomenis įvairiuose skaičiavimuose.
 2. Apjungti / sulieti duomenų masyvus ar lenteles į bendrus duomenų rinkinius:
  • Panaudojant paieškų funkcijas VLOOKUP, XLOOKUP, INDEX ir MATCH;
  • Apžvelgiant paieškų funkcijų privalumus ir trūkumus.
 3. Atlikti veiksmus datų ir laiko vienetais:
  • Sukuriant įvairius duomenų pjūvius (metais, mėnesiais savaitės dienomis ir kt.) funkcijomis YEAR, MONTH, WEEKDAY, ISOWEEKNUM ir kt.;
  • Formuojant ir transformuojant datas funkcijomis DATE, WORKDAY, EOMONTH;
  • Atliekant skaičiavimus datomis ir laiko vienetais (skirtumas dienomis, skirtumas darbo dienomis, laiko sumavimas, laiko išvedimas į skaičių ir atvirkščiai).
 4. Apibendrinti duomenis ir juos analizuoti:
  • Sukuriant sumines rezultatų lenteles sąlyginių skaičiavimų funkcijomis COUNTIFS, SUMIFS, AVERAGEIFS, MINIFS, MAXIFS;
  • Formuojant automatizuotas ataskaitas funkcija PIVOT TABLE;
  • Formuojant interaktyvius ataskaitų skydelius (angl. Dashboards).

Žiniomis dalinasi

Emilis Vasiliauskas

Taikomosios matematikos magistras, verslo sistemų matematinio modeliavimo specialistas. Dirba UAB „Mokesčių srautas“ analitiku. Veda MS Excel kursus buhalteriams, finansininkams, ekonomistams. Ankstesnė patirtis – statistikas Lietuvos Respublikos statistikos departamente bei mažmeninės prekybos rinkos analitikas Baltijos šalims JAV įmonėje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Dėmesio!

Mokymų dalyviai gauna dovanų papildomus mokymosi įrankius vaizdo formatu, skirtus per mokymus įgytoms žinioms įtvirtinti.

 

 

Seminaro informacija

PROGRAMA

13:00-17:00 Seminaro trukmė
12:30-13:00 Nuotolinė registracija
14:45-15:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Seminaro dienotvarkė

 • 1 diena:

  13:00-17:00 val. Registracija 12:30-13:00 val. Pertrauka: 14:45-15:00 val.

 • 2 diena:

  13:00-17:00 val. Pertrauka: 14:45-15:00 val.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden