Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Kaip atpažinti korupciją? Kaip kurti antikorupcinę aplinką įstaigoje, organizacijoje? Koks skirtumas tarp kyšio ir dovanos? Kaip elgtis susidūrus su korupcija?
Nemažai atsakymų į šiuos klausimus pateikiama nauja redakcija dėstomo 2022-01-01 įsigaliosiančiame Korupcijos prevencijos įstatyme su kuriuo galite susipažinti čia. Įstatymo esminiai pakeitimai yra:
2022-01-01 įsigalioja įsakymas “Dėl korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymo ir jo atlikimo tvarkos rekomendacijų”, skirtas padėti viešojo sektoriaus subjektams atlikti korupcijos pasireiškimo tikimybės nustatymą konkrečioje savo veiklos srityje.
2022-01-01 įsigalioja naujos redakcijos teisės aktų projektų antikorupcinio vertinimo taisyklės, kurios nustato viešojo administravimo subjekto atliekamo norminių teisės aktų projektų antikorupcinio vertinimo tvarką.
Taip pat 2022-01-01 įsigalioja įsakymas “Dėl korupcijos rizikos analizės atlikimo tvarkos”, kuriame reglamentuojama korupcijos rizikos analizės atlikimo ir korupcijos rizikos analizės išvadoje pateiktų rekomendacinio pobūdžio pasiūlymų įgyvendinimo stebėsenos atlikimo tvarka.
Sužinokite apie reglamentavimo naujoves bei gaukite atsakymus į paminėtus ir aktualius susijusius klausimus šiuose mokymuose.
Dr. Eglė Kavoliūnaitė-Ragauskienė, Lietuvos teisės instituto mokslininkė, turinti darbo patirties Mykolo Romerio universitete, Vytauto Didžiojo universitete, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje, Vilniaus politikos analizės institute, Transparency International Lietuvos skyriuje. Daugiau nei 30 mokslinių publikacijų autorė, Lietuvos teisės instituto Ilgalaikės institucinės MTEP programos „Naujas požiūris į korupciją: iššūkiai ir galimybės peržengiant viešojo sektoriaus ribas“ vykdytoja. Lektorė dalyvavo nacionalinėse ir tarptautinėse darbo grupėse rengiant teisės aktų projektus, yra JT Kovos su korupcija konvencijos peržiūros grupės nacionalinė narė, dalyvavo kaip nacionalinė ekspertė Pasaulio banko, Global Integrity, Europos Tarybos ir kitų tarptautinių organizacijų atliekamuose tyrimuose. Ji turi didesnę nei 300 ak. valandų nacionalinių ir tarptautinių ekspertinių mokymų vedimo valstybės tarnautojams, pareigūnams, advokatams, teisėjams patirtį.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.
10:00-14:30 | Trukmė | |
09:00-09:30 | Nuotolinė registracija | |
12:00-12:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;