Paskutiniu metu daugėja verslo užklausų dėl konfidencialios informacijos apsaugos ir priemonių, kaip apsisaugoti nuo nesąžiningos darbuotojų konkurencijos. Verslo atstovai nuogąstauja, kad yra „nutekinama” jų konfidenciali įmonės informacija, kad buvę darbuotojai pradeda savarankiškai vystyti analogiškas veiklas ir „vilioja” klientus.
Tokias problemas iš dalies lemia šiuolaikinės darbo rinkos tendencijos, kurioms būdingas didesnis darbuotojų mobilumas ir trumpesnis darbo stažas vienoje organizacijoje. Lojalumas darbdaviui darbo rinkoje nebėra savaiminė vertybė, o 2023 m. IBM tyrimas atskleidė, kad vidutinė konfidencialių duomenų praradimo kaina gali siekti apie 4,45 mln. JAV dolerių, todėl organizacijoms tampa ypatingai svarbu svarbu įgyvendinti efektyvias duomenų apsaugos strategijas, konfidencialumo susitarimus ir taikyti technologines priemones – Gartner (2023 m.) tyrimas rodo, kad įmonės, taikančios optimalias duomenų klasifikavimo sistemas, gali sumažinti konfidencialios informacijos nutekėjimo riziką iki 56%.
Be to, sparčiai besivystantys skaitmeniniai įrankiai ir technologijos kelia papildomų iššūkių. Dirbtinis intelektas ir kitos pažangios technologijos suteikia galimybę greičiau ir efektyviau apdoroti didelius informacijos kiekius, tačiau kartu sukuria naujas rizikas duomenų saugumui. Įmonės konfidenciali informacija, kuria manipuliuojama DI programomis, tampa labiau pažeidžiama dėl didesnio informacijos prieinamumo ir platesnio jos panaudojimo. Todėl šiuolaikinėms įmonėms būtina ne tik tobulinti technines apsaugos priemones, bet ir kurti aiškias taisykles bei mokyti darbuotojus atsakingo elgesio su konfidencialia informacija principų.
Verslui kaip niekada svarbu iš anksto apsaugoti savo interesus ir užsitikinti savo konfidencialios informacijos apsaugą. Seminare aptarsime būdus, kaip apsaugoti savo įmonės interesus nuo galimai nesąžiningo konfidencialios informacijos naudojimo ar nesąžiningos konkurencijos. Verslo atstovams bus pateikti praktiniai patarimai dėl konfidencialios informacijos apsaugos ir nekonkuravimo susitarimų turinio, formos, taip pat aptarsime priemones, kurių galima imtis, jei prieš įmonę jau padaryti minimi pažeidimai.
Ko išmoks dalyvis, sudalyvavęs seminare?
Apie kokius kylančius sunkumus, iššūkius, problemas bus kalbama seminare?
Kokius sprendimus, metodus pateiksime, kurie padės išspręsti šiuos sunkumus?
Aleksandras Kovalevskis yra advokatų kontoros „Justicion“ partneris, advokatas ir mediatorius. Pagrindinės advokato praktikos sritys: civilinė, verslo, sutarčių bei darbo teisė. Per daugiau kaip dešimties metų teisinio darbo patirtį advokatas yra įgijęs reikšmingos patirties sprendžiant sudėtingus teisinius ginčus. Aleksandras Kovalevskis taip pat teikia konsultacijas ir komentarus aktualiais teisiniais klausimais įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda viešus ir vidinius seminarus teisinėmis temomis.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.
09:00-12:15 | Trukmė | |
08:30-09:00 | Registracija | |
10:30-10:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą. |