Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kokios mokesčių optimizavimo schemos gali būti pripažintos mokesčių vengimu? Kokios kyla rizikos?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 250€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2024-03-28,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -40%
  Speciali -40% kaina!
250€ 150€
Kokios mokesčių optimizavimo schemos gali būti pripažintos mokesčių vengimu? Kokios kyla rizikos? (tiesioginė seminaro transliacija)
150 (+ PVM)

Dėmesio! Pirmiesiems 10 bilietų taikoma 40% nuolaida!

Apie seminarą

Mokymų metu bus pateikti aktualiausi, dažniausiai praktikoje sutinkami mokesčių vengimo atvejai tiesioginių mokesčių srityje. Analizuojamos konkrečios situacijos, kurios aplinkybės lemia mokesčių vengimo nustatymą, o kurios aplinkybės tai paneigia, kokia formuojama teismų praktika.

Temos

 1. Mokesčių planavimo, vengimo, slėpimo samprata ir atskirtis.
 2. Mokesčių vengimo situacijos skaičiuojant GPM.
 3. Mokesčių vengimo situacijos skaičiuojant pelno mokestį.
 4. Dividendai, holdingai ir paskolos mokesčių vengimo schemose.
 5. Aktuali teismų praktika.
 6. Mokestinės prievolės skaičiuoti GPM perkėlimas: kokias atvejais mokesčių administratorius gali perkelti prievolę skaičiuoti ir mokėti GPM nepaisant A, B klasės pajamų skirstymo?
 7. Aplinkybės, kurios pagrindžia mokesčių vengimą ir aplinkybės, kurios paneigia mokesčių vengimą bei kiti aktualūs klausimai pagal teismų praktiką.

Lektorius bus paskelbtas artimiausiu metu

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
8:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-03-28,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
 • -40%
  Speciali -40% kaina!
250€ 150€
Kokios mokesčių optimizavimo schemos gali būti pripažintos mokesčių vengimu? Kokios kyla rizikos? (tiesioginė seminaro transliacija)
150 (+ PVM)

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.

Tęsti mokymų paiešką: