Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Akcija! Pirmiesiems 10 bilietų taikoma 30% nuolaida!
Numatyta mokesčių pertvarka 2026 metams ženkliai keis Lietuvos mokestinę aplinką – nuo gyventojų pajamų ir pelno mokesčių tarifų pakeitimų iki naujų apmokestinimo objektų įvedimo. Šie pokyčiai natūraliai verčia verslą peržiūrėti savo finansų valdymo strategijas, ieškant teisėtų mokestinės naštos optimizavimo būdų. Efektyvus mokesčių planavimas leidžia įmonėms kur kas geriau valdyti pinigų srautus, padidinti pelną ar investicijų grąžą.
Tačiau kyla esminis klausimas: kur yra riba tarp teisėto mokesčių optimizavimo ir mokesčių vengimo? Kaip užtikrinti, kad įmonės mokestinės strategijos atitiktų įstatymus?
Šiame seminare profesionaliai analizuosime ne tik mokestinės strategijos formavimo principus, atsižvelgiant į naujausią teisinį reguliavimą ir teismų praktiką, bet ir bus pristatyti aktualiausi pokyčiai numatomi jau nuo 2026-01-01:
Pastarąjį dešimtmetį ES ir EBPO stipriai užsiima mokestine aplinka, siekdamos užkirsti kelią tarptautinių verslų piktnaudžiavimui skirtingų šalių mokesčių spragomis. Lietuvoje įgyvendintos ES direktyvos (DAC, Pillar) dabar paveikia visas tarptautiniu mastu veikiančias įmones, nepriklausomai nuo jų dydžio.
Seminaro dalyviai įgis sisteminį supratimą apie tai, kaip sukurti teisiškai pagrįstą mokesčių optimizavimo strategiją, išvengiant veiksmų, kurie galėtų būti pripažinti mokesčių vengimu.
Artūras Kapitanovas – auditorius, mokesčių ekspertas, kurio nuomone pasikliauna tiek mokesčius administruojantys pareigūnai, tiek teisėkūros specialistai. Verslo bendruomenė ypač vertina jo gilias įžvalgas, reakcijos greitį ir atvirumą.
Profesinė patirtis:
Profesinė veikla:
Konsultacinė veikla:
Su nepaprastu įžvalgumo, profesionalumo ir patirties deriniu, šis auditorius neabejotinai yra vienas ryškiausių savo srities žinovų, kuris ne tik supranta mokesčių subtilybes, bet ir sugeba jas perteikti kitiems, keičiant suvokimą apie mokesčius.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
13:00-16:15 | Seminaro trukmė | |
12:30-13:00 | Registracija | |
14:30-14:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas mokymų dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymų medžiaga Kiekvienas seminaro dalyvis gauna mokymų medžiagą. | |
Konsultacija Kiekvienas mokymų dalyvis turi galimybę užduoti klausimus lektoriui mokymų metu ar pateikiant juos iš anksto. | |
Mokymų įrašas Daugelis mokymų yra tiesiogiai transliuojami, todėl papildomai informavus, pasidalinsime mokymų vaizdo įrašu. |
Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą
;Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.
Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.
Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.