Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.
Vaizdo įrašas.

Kodėl tvarumas naudingas verslui ir geros lyderystės svarba siekiant pokyčių

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
  • 1 ak. val.
     

Tvarumas – plati ir ne visada vienodai suprantama sąvoka, o jo diegimas – kompleksiškas ir žinių reikalaujantis procesas. COUNTLINE kartu su VšĮ Aplinkos apsaugos institutu siekdama padėti verslui pažvelgti į tvarumą kitu kampu ir paversti jį neatsiejama verslo veiklos dalimi, rugsėjo 29 d. kviečia į NEMOKAMĄ seminarą. Seminaro metu lektorė Nino Inasaridze dalinsis žiniomis apie tvarumą, kurios padės suprasti tvaraus verslo naudą ir pradėti savo pirmuosius žingsnius tvaraus verslo link.

Šiandieninėje ekonomikoje tvarumas įgauna vis didesnę reikšmę. Vis daugiau įmonių supranta, kad tvari verslo strategija yra ne tik naudinga aplinkai, bet naudinga pačiai organizacijai ir jos verslo sėkmei. Seminaro metu susipažinsite su tvarumo samprata, sužinosite, kodėl tvarumas naudingas sėkmingai verslo strategijai ir kodėl tvarumas organizacijoje, neatsiejamas nuo atsakingos lyderystės vadovų komandoje.

TEMOS

  1. Tvarumo samprata.
  2. Kas įmonėje atsakingas už tvarumą?
  3. Tvarumo ataskaitų teikimo direktyvos (angl. Corporate Sustainability Reporting Directive, CSRD) reikalavimai.
  4. Tvarumo iššūkiai ir galimybės.
  5. Lietuvos tvarumo pažangos varikliai.

Užsakyti vebinaro vaizdo įrašą

2023-09-29 dienos mokymai „Kodėl tvarumas naudingas verslui ir geros lyderystės svarba siekiant pokyčių (nemokami mokymai)“

ŽINIOMIS DALINASI

Nino Inasaridze

Tvarumo ekspertė, VšĮ Aplinkos apsaugos instituto vykdomoji direktorė, baigusi Aplinkos inžinerijos ir aplinkosaugos mokslų Vilniaus Gedimino Technikos ir Rygos Technikos universiteto dvigubo diplomo programos magistro studijas, apjungianti atitinkamą praktinę darbo patirtį tvarumo kontekste įvairiose šalyse, tokiose kaip Lietuva, Latvija, Sakartvelas, Italija, Portugalija. Nino konsultuoja bei padeda skirtingiems verslo sektoriams diegti tvarumą savo įmonės veikloje: nuo tvarumo strategijos sudarymo ir tvarumo priemonių įgyvendinimo, šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijų skaičiavimo, tarptautinių tvarumo reikalavimų iki tvarumo ataskaitų ruošimo.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti