Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Juridinių asmenų valdymo organų ir akcininkų susirinkimų organizavimas karantino metu

Registruotis
  • 2 ak. val.
      Kaina: 50€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-01-28, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
50€
Juridinių asmenų valdymo organų ir akcininkų susirinkimų organizavimas karantino metu
50 (+ PVM)

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Apie seminarą

 

Kviečiame prisijungti prie tiesioginės seminaro-konsultacijos transliacijos ir kartu su lektore Džiuginta Balčiūne išsiaiškinti Jums šiuo metu aktualius įmonių organų susirinkimų organizavimo ir sprendimų priėmimo bei įforminimo nuotoliniu būdu klausimus. Seminaro-konsultacijos metu bus galima pateikti visus iškilusius klausimus.

Temos

  1. Visuotinis akcininkų susirinkimas: sušaukimas ir sprendimų priėmimas bei įforminimas karantino metu.
  2. Valdybos, Stebėtojų tarybos susirinkimas: sušaukimas ir sprendimų priėmimas bei įforminimas karantino metu.
  3. Darbdavio įsakymų priėmimas bei darbuotojų supažindinimas karantino metu.
  4. Diskusija.

ŽINIOMIS DALINASI

Džiuginta Balčiūnė

Džiuginta Balčiūnė turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant klientus įmonių susijungimo ir įsigijimų klausimais. Prieš prisijungdama prie ILAW, ji teikė teisines paslaugas aviacijos, žemės ūkio, nekilnojamojo turto bei statybų sektoriuose veikiančioms įmonių grupėms pastarųjų restruktūrizavimo, įsigijimų ir susijungimų, bankų ir finansų, ginčų sprendimo, konkurencijos teisės srityse.
Advokatė konsultavo emitentus, išleidžiant naujas akcijų emisijas prekybai biržose ir vertybinių popierių perleidimo sandoriuose, atstovavo akcininkų ir bendrovių interesus reguliuojamos rinkos priežiūros institucijose bei užėmė stebėtojų tarybos narės pareigas įvairiose akcinėse bendrovėse. Džiuginta taip pat yra dirbusi „PwC Legal“, „Raidla, Lejins & Norcous“ bei „Bernotas & Dominas Glimstedt“ advokatų kontorose, o taip pat Berlyne, Europos Komisijos atstovybėje.
Advokatė turi Komercinės teisės magistro laipsnį, įgytą Vilniaus universitete bei Vokietijos ir Europos teisės magistro laipsnį, įgytą Humboldt‘ų universitete, Berlyne.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-11:30 Seminaro trukmė
09:00-10:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-01-28, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
50€
Juridinių asmenų valdymo organų ir akcininkų susirinkimų organizavimas karantino metu
50 (+ PVM)