Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Vidiniai mokymai.
Konsultacija.

Finansinių rodiklių analizės ir vertinimo konsultacijos

KONSULTACIJŲ TIKSLAS

 

Kiekvieno verslo sėkmė ir ilgalaikiškumas priklauso nuo darnios finansinių išteklių valdymo sistemos. Siekdama nustatyti rizikos veiksnius ir rasti naudingas priemones veiklos efektyvumui, įmonė turi stebėti tiek vidaus, tiek konkurencinę aplinką. Tačiau, įmonės vadovai ar buhalteriai neretai susidūrę su finansine problema ar iškilus su investicijomis, įmonės veikla ar finansavimo pritraukimu susijusiems klausimams, pasimeta tarp metodų taikymo ir teisingo sprendimo pasirinkimo. Teisingas finansų analizės tikslų suvokimas ir veiksmingų uždavinių formulavimas yra pagrindas įmonės finansinei sėkmei, norint išlikti konkurencingais šiuolaikiniame versle.

KONSULTACIJŲ TURINYS

 

Individualiose Tomo Dacio konsultacijose Jūs galite mokytis:

  • Finansinių ataskaitų duomenų interpretavimo;
  • Pelningumo rodiklių analizės;
  • Likvidumo rodiklių analizės;
  • Mokumo rodiklių analizės;
  • Veiklos efektyvumo rodiklių analizės;
  • Kapitalo struktūros rodiklių analizės;
  • Įmonės vertės nustatymo.

Parašykite pagrindines temas, kurios Jus domina, ir lektorius suplanuos laiką Jūsų susitikimui. Su Jumis susisieks mokymų vadybininkas ir pasiūlys galimus laikus bei preliminarią konsultacijos kainą. Priklausomai nuo kliento poreikių ir tikslų bus parenkamas efektyviausias teorijos ir praktikos derinys.

„Tikslus žodis nuo apytikslio skiriasi tiek, kiek žaibas nuo jonvabalio.“ Markas Tvenas

 

ŽINIOMIS DALINASI

Tomas Dacys

Tomas Dacys yra investicijų valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ institucinių pardavimų vadovas, sukaupęs daugiau nei 9 metų patirtį bankiniame ir investicijų valdymo sektoriuose. Kasdienėje veikloje Tomas bendrauja su didžiausių Europoje finansinių institucijų investicijų valdytojais ir jiems pristato įvairias investavimo strategijas. Pradėjęs investuoti 2009 metais, Tomas analizavo įvairaus dydžio, skirtingų verslo sektorių įmones ir remdamasis finansinių ataskaitų analize priimdavo investicinius sprendimus. Tomas yra išlaikęs visus tris CFA instituto (CFA Institute) egzaminus ir gavęs tarptautiniu mastu pripažįstamo finansų analitiko (Chartered Financial Analyst) sertifikatą.

„Individualiai dirbant su klientu galima susikoncentruoti į svarbiausias klientui kylančias problemas. Kiekvienas atvejis yra individualus ir kaskart reikalauja vis kitokių metodų išspręsti esamas bėdas ar užpildyti spragas. Dirbdami tikslingai mes nešvaistome laiko vietoms, kurias klientas jau moka arba turi patirties, todėl norimo rezultato link judame daug greičiau bei efektyviau. Konsultacijų metu dalyvis gauna tik jam sudaryta žinių paketą, o analizuojami pavyzdžiai yra jo pateiktų ar pasirinktų įmonių.“

Užpildykite užklausos formą

  • Konsultacijų būna įvarių, tiek turinio tiek laiko prasme. Parašykite pagrindines temas, kurios domina, tuomet lektorius lengviau suplanuos laiką Jūsų susitikimui. Su Jumis susisieks mokymų vadybininkas ir pasiūlys galimus laikus bei preliminarią konsultacijos kainą.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti