Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimas pagal kainos (sąnaudų) ir kokybės santykį

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 120€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Viešųjų pirkimų srityje kainos ir kokybės santykis yra itin svarbus, siekiant užtikrinti efektyvų lėšų panaudojimą ir gauti aukštos kokybės produktus ar paslaugas. Vertinant viešųjų pirkimų pasiūlymus pagal ekonominio naudingumo kriterijus, atsiranda daugybė sudėtingų problemų, su kuriomis susiduria tiek perkančiosios organizacijos, tiek ir viešųjų pirkimų dalyviai. Pavyzdžiui, kokius kriterijus naudoti vertinant pasiūlymus pagal kainos ir kokybės santykį bei kaip juos susieti? Kokią įtaką gali turėti kokybės kriterijų formulavimas pirkimo rezultatams ir rizikos mažinimui? Kaip užtikrinti skaidrumą, objektyvumą ir teisingumą vertinant kainos ir kokybės santykį?

Seminaro metu:

 • Susipažins su teisės aktuose numatytomis kokybės kriterijų sąvokomis ir reikšmėmis, kad galėtų tinkamai jas įvertinti ir pritaikyti pirkimo procese.
 • Lektorė aptars metodus, kaip atlikti perkančiosios organizacijos poreikių įvertinimą, atlikti rinkos tyrimą ir planuoti pirkimui skirtas lėšas, siekiant nustatyti tinkamus kokybinius kriterijus, kurie atitiktų reikalavimus ir užtikrintų optimalią kokybę.
 • Nagrinės skirtumus tarp sąnaudų ir kainos kriterijų, analizuos kaip tinkamai pasirinkti ir vertinti kriterijus atsižvelgiant į konkrečią pirkimo situaciją.
 • Dalyviai sužinos, kada, kodėl ir kurį būdą verta pasirinkti, kokią naudą jis gali suteikti viešųjų pirkimų procese ir kaip tai gali prisidėti prie geresnių pirkimo rezultatų.

Šis seminaras dalyviams suteiks praktinių “įrankių”, kurie padės jiems efektyviai planuoti, vykdyti ir vertinti viešuosius pirkimus. Dalyviai patobulins turimas žinias, gilins savo sugebėjimus, kuriuos galės tiesiogiai pritaikyti profesinėje veikloje, siekiant pagerinti viešųjų pirkimų procesą ir pasiekti geresnius rezultatus.

Seminare bus pristatyti naujausi reguliavimo, teismų praktikos išaiškinimai ir tendencijos, pateikta dažniausiai daromų klaidų pavyzdžių ir praktinių patarimų.

Temos

 1. Kokiais atvejais verta rinktis kainos (sąnaudų) ir kokybės santykį?
 2. Ekonomiškai naudingiausiam pasiūlymui nustatyti naudojami kriterijai: su kuo juos susieti? Kokie konkretūs kriterijai yra taikytini?
 3. Kokybinių kriterijų parinkimas:
  • Perkančiosios organizacijos poreikių įvertinimas;
  • Rinkos tyrimas;
  • Pirkimui skirtų lėšų planavimas.
 4. Įstatyme numatyti kokybės kriterijai: techniniai pranašumai, estetinės charakteristikos, funkcinės charakteristikos, sąžiningos prekybos sąlygos ir kt. Ką kiekvienas reiškia?
 5. Kokybinių kriterijų palyginimas: kokiais būdais tą padaryti? Kokia praktika?
 6. Sąnaudų ar kainos kriterijus: skirtumai ir pasirinkimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Justina Ramašauskaitė

Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Baigusi studijas Justina pradėjo dirbti teisininke, po metų tapo advokato padėjėja, nuo 2013 m. advokatų profesinės bendrijos “iLAW” vyresnioji teisininkė. Lektorė yra sukaupusi didesnę nei 10 metų patirtį viešųjų pirkimų, o taip pat ir kitose srityse, tokiose, kaip sutarčių teisė, draudimo teisė ir teisminiai ginčai, skolų valdymas.

 

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden