Countline Management Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Veiksminga rizikų kontrolė įmonėse: procesai ir įrankiai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 7 ak. val.
      Kaina: 150€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Ar mokate nustatyti ir suvaldyti rizikas?

Verslo aplinkoje būtent rizikų valdymas dažnai nusprendžia įmonės sėkmę arba nesėkmę. Kiekvienas sektorius susiduria su savo rizikomis – nuo darbuotojų trūkumo ir augančiomis veiklos išlaidomis iki teisinio reguliavimo pokyčių ir netikėtų rinkos svyravimų.

Nesvarbu ar esate įmonės savininkas, vadovas, padalinio vadovas ar profesionalas, kuriam svarbu, kaip jūsų padalinys užtikrins nepertraukiamą darbą – Jūs privalote mokėti pastebėti rizikas, prie jų prisitaikyti ir pasiūlyti geriausius sprendimus Jūsų įmonei ar komandai, o Jūsų įnašas į rizikos valdymo strategijos kūrimą gali būti lemiamas veiksnys verslo stabilumui ir sėkmei.

Seminaro metu kalbėsime apie tai, kaip atpažinti ir užfiksuoti didžiausias Jūsų verslui kylančias rizikas, kaip nustatyti ir įvertinti galimą jų įtaką verslui ir kaip sukurti veiksmingas priemones joms suvaldyti. Ne tik kalbėsime, bet ir praktiškai vertinsime ir analizuosime realias tiek verslo, tiek atskirų padalinių situacijas, diskutuosime apie geriausias praktikas, kurias galima pritaikyti, kad suvaldyti ir mažinti rizikas.

Po seminaro kiekvienas dalyvis turės jam, jo padaliniui ar įmonei aktualiausių rizikų sąrašą ir priemones, kurias galės taikyti siekdami suvaldyti identifikuotas rizikas padalinyje ar įmonėje.

Temos

  1. Lektorės ir dalyvių susipažinimas, lūkesčių aptarimas, mokymosi tikslai ir uždaviniai.
  2. Rizikos valdymo pagrindai – požiūris į rizikos valdymą, rizika ir jos sudedamosios dalys.
  3. Rizikų klasifikacija ir pagrindiniai jų šaltiniai.
  4. Praktinis rizikų identifikavimas.
  5. Rizikų vertinimas ir didžiausių nustatymas.
  6. Priemonių nustatytoms rizikoms suvaldyti pasirinkimas.
  7. Rizikų identifikavimo ir valdymo proceso įgyvendinimas įmonėje ar padalinyje.

ŽINIOMIS DALINASI

Živilė Simonaitytė

Živilė Simonaitytė daugiau kaip 10 metų dirbo Valstybės kontrolėje, kurioje prisidėjo prie įvairiausių organizacijų ir sistemų vertinimo, rekomendacijų dėl jų veiklos tobulinimo teikimo. Dėstė Kazimiero Simonavičiaus ir Vilniaus universitetuose, pastarajame apsigynė daktaro disertaciją vidaus kontrolės vertinimo tema. Pastaruosius metus dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, kur kuravo pandemijos valdymą, tad gerai išmano veikimą krizės sąlygomis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Seminaro informacija

PROGRAMA

10:00-16:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.