Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nemokami mokymai.
Vaizdo įrašas.

E-komercija JAV: kaip atitikti mokestines prievoles ir užtikrinti sklandų verslo augimą?

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Susisiekti
  • 1 ak. val.
     

E-komercijai aktyviai plečiantis į JAV, verslams kyla vis daugiau mokestinių klausimų. El. seminaro metu 1stopVAT Mokesčių skyriaus vadovė Rūta Švobienė papasakos apie iššūkius, su kuriais susiduria e-komercijos verslas, vykdantis veiklą anapus Atlanto, ir atsakys į dažniausiai kylančius klausimus.

TEMOS

  1. Kokios prievolės e-komercijos verslui galioja skirtingose valstijose?
  2. Kas yra Economic Nexus?
  3. Kaip nustatyti, ar verslas privalo mokėti mokesčius JAV?
  4. Kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp Pardavimų Mokesčio (angl. Sales Tax), taikomo JAV, ir PVM, taikomo Europoje?
  5. Kaip pasiruošti mokesčių registracijoms ir užtikrinti sklandų ir tvarų verslo augimą?

UŽSAKYTI VEBINARO VAIZDO ĮRAŠĄ

2024-02-12 dienos mokymai „E-komercija JAV: kaip atitikti mokestines prievoles ir užtikrinti sklandų verslo augimą?“

ŽINIOMIS DALINASI

Rūta Švobienė

Rūta yra patyrusi netiesioginių mokesčių ekspertė ir mokesčių skyriaus vadovė įmonėje 1stopVAT. Jos žinios apima tarptautinio apmokestinimo klausimus ir reguliacijas Europoje, JAV, Kanadoje ir Azijoje. Didžiausią dėmesį skiria e-komercijos verslui, teikiančiam skaitmenines paslaugas (SaaS).

1stopVAT yra sparčiai augantis startuolis, vienijantis didelę mokesčių ekspertų komandą. Įmonės inovatyvūs sprendimai elektroninės prekybos verslams padeda spręsti tiek kasdieninius, tiek sudėtingiausius PVM klausimus ir užtikrina, kad klientai atitiktų visus PVM reikalavimus daugumoje pasaulio šalių. Šiandien įmone pasitiki daugiau nei 700 klientų, žinodami, kad patyrę 1StopVAT ekspertai padės suprasti tarptautinius mokesčių klausimus, ES direktyvas, skirtingų šalių įstatymus ir įveikti visus tarptautinius mokesčių iššūkius. Pagrindinės paslaugos apima PVM registraciją, PVM deklaravimą ir PVM konsultacijas. Sužinokite daugiau: https://1stopvat.com/

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.