Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Naujos ir efektyvios dokumentų valdymo galimybės 2020 m.

Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 89 – 99€

Laikas ir vieta

2020-12-10, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
89€
Naujos ir efektyvios dokumentų valdymo galimybės 2020 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
89
2020-12-10, Vilnius
Renginio vieta bus patikslinta
99€
Naujos ir efektyvios dokumentų valdymo galimybės 2020 m.
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
99

Apie seminarą

2020 metai – tai naujos galimybės rengiant, tvarkant, apskaitant ir saugant įvairių formų dokumentus (popierinius, elektroninius, vaizdo ir garso įrašus, garso įrašus bei įrašus). 2020-01-01 įsigaliojo Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymo pakeitimai bei priimtas įstatymo nuostatas detalizuojantis naujas teisės aktas – Popierinių dokumentų atrankos ir išsaugojimo elektronine forma tvarkos aprašas, nustatantis popierinių dokumentų atrankos, skaitmeninimo, išsaugojimo ir naikinimo reikalavimus.

Ar žinote, kad nuo 2020-01-01 nebegalioja Elektroninių dokumentų valdymo taisyklės, o Dokumentų rengimo taisyklės, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės ir Dokumentų saugojimo taisyklės išdėstytos nauja redakcija.

Nuo šių metų Dokumentų rengimo taisyklės nustato visų formų dokumentų rengimą, Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklės – visų formų dokumentų, taip pat ir įrašų, tvarkymo ir apskaitos reikalavimus bei keliamus reikalavimus dokumentų valdymo sistemoms. Dokumentų saugojimo taisyklėse įtvirtinti reikalavimai saugykloms bei analoginių ir skaitmeninės kilmės ar suskaitmenintų dokumentų saugojimui. Taip pat pakeisti reikalavimai perduodant vaizdo ir garso dokumentus valstybės archyvams, nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių veiklos dokumentų perdavimo valstybės archyvams taisyklėse  bei elektroninių dokumentų perdavimui į valstybės archyvus, nustatyti Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių veiklos elektroninių dokumentų perdavimo į valstybės archyvus taisyklėse. Taip pat nuo 2020-06-30 įsigalioja nevyriausybinių organizacijų ir privačių juridinių asmenų dokumentų rengimo, tvarkymo ir apskaitos taisyklių pakeitimai. Be to, nuo 2021-01-01 įsigalioja dokumentų ir archyvų įstatymo pakeitimai. Visas šias naujoves praktiniame darbe pritaikyti padės Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė Danutė Kontrimavičienė.

Seminaro tikslas

Seminare sužinosite praktinius patarimus, kaip teisingai parengti dokumentus, juos sutvarkyti, paruošti saugojimui.

Temos

 1. Dokumentų valdymą reglamentuojantys teisės aktai, jų pakeitimai ir taikymas nuo 2020 m.:
  • Dokumentų rengimo taisyklių pakeitimai;
  • Dokumentų tvarkymo, apskaitos ir saugojimo organizavimo taisyklių pakeitimai;
  • Kitų dokumentų valdymą reglamentuojančių teisės aktų numatomi pakeitimai.
 2. Įstaigos dokumentų valdymo organizavimo naujovės:
  • Įstaigos dokumentų apskaita, dokumentų registrai;
  • Įstaigos veiklos dokumentų sisteminimas: dokumentacijos planas; bylų sudarymas;
  • Užbaigtų bylų tvarkymas;
  • Dokumentų vertės ekspertizė;
  • Užbaigtų bylų apskaita, nuolat ir ilgai saugomų bylų apyrašų sudarymas;
  • Dokumentų saugojimas ir naudojimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Danutė Kontrimavičienė

Lietuvos valstybės naujojo archyvo direktorė. Archyvarų asociacijos narė. Lektorė turi virš 20 metų darbo patirtį dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo srityje bei valstybės archyvų sistemoje. Aštuonerius metus ėjo lektoriaus pareigas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete. Nuo 2010 m. dalyvauja ir skaito pranešimus tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose Lietuvoje ir užsienyje. Kvalifikaciją prieigos prie dokumentų, dokumentų valdymo bei informacinių sistemų klausimais kėlė Vengrijoje, Suomijoje. Dirba su stažuotojais iš užsienio, veda seminarus, kursus, mokymus dokumentų (popierinių, elektroninių, įrašų, vaizdo ir garso įrašų) rengimo, tvarkymo, apskaitos ir saugojimo klausimais. Yra publikavusi ne vieną straipsnį Lietuvoje ir užsienyje dokumentų ir archyvų valdymo bei naudojimo klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2020-12-10, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
89€
Naujos ir efektyvios dokumentų valdymo galimybės 2020 m. (tiesioginė seminaro transliacija)
89
2020-12-10, Vilnius
Renginio vieta bus patikslinta
99€
Naujos ir efektyvios dokumentų valdymo galimybės 2020 m.
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
99