2021 m. sausio 1 d. įsigaliojo Vyriausybės nutarimo Dėl Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimo ir apskaitos nuostatų patvirtinimo pakeitimai, kuriais keičiama pranešimų apie nelaimingus atisitikimus tvarka, jų tyrimo tvarka ir kt. ir Įvykių darbe ir nelaimingų atsitikimų pakeliui į darbą ir iš darbo pildymo metodiniai nurodymai.
2021 m. taip pat įsigaliojo naujos Alkoholio vartojimo, jo daromos ekonominės žalos sveikatai ir ūkiui stebėsenos (monitoringo) taisyklės.
Ypatingai reikėtų atkreipti dėmesį, kad VDI nurodė, kad inspektavimų metu nustačius, kad nesilaikoma VDI paruoštų rekomendacijų kiekvienu atveju taikyti griežčiausias atgrasančias priemones, todėl įmonės privalo ypač griežtai laikytis darbo saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų, jeigu nori išvengti sankcijų.
Tęsiantis karantinui, išaugo ginčų dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimų skaičius. Dažniausiai nustatomi pažeidimai dėl darbo vietų netinkamo įrengimo, darbuotojų profesinės rizikos vertinimo, tinkamo ir saugaus darbo priemonių naudojimo. Tad kviečiame nelaukti kol VDI atstovai pasibels į Jūsų duris, ar Jūsų pačių darbuotojai patys kreipsis į VDI dėl netinkamai užtikrinamų darbų saugos ir sveikatos reikalavimų. Kviečiame visus Jums aktualius klausimus ir teisės aktų reikalavimus aptarti su COUNTLINE lektore, Egle Makselyte.
Akcentuoti darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimo naujoves ir gerosios praktikos pavyzdžius, siekiant optimizuoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto darbą. Patarti, kaip pasirinkti teisingą ir įmonei patogų DSS organizavimo modelį, deleguoti pareigas ir atsakomybę, nustatyti vidinės kontrolės gaires ir vykdyti vidinę kontrolę.
Seminaro metu: pateikiami realūs gerosios ir blogosios praktikos pavyzdžiai, nagrinėjamos klausytojų pateiktos situacijos.
VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė (LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintas sąrašas), Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus tarybos narė, Kauno verslo vadovų klubo narė.
Konsultuoja, vykdo auditus ir ruošia dokumentus darbuotojų saugos ir sveikatos bei personalo organizavimo srityse.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.
10:00-15:45 | Seminaro trukmė | |
9:00-10:00 | Nuotolinė registracija | |
12:00-13:00 | Pietų pertrauka | |
14:30-14:45 | pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą |