Countline Law
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

CMR konvencijos esmė: nuo teorijos iki praktikos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 6 ak. val.
    Kaina: 120€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Seminaro metu bus detaliai analizuojama Krovinių vežimą kelių transportu tarptautiniais maršrutais reglamentuojanti Ženevos konvencija (CMR) ir ratifikuotas Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencijos papildomas protokolas dėl elektroninio važtaraščio.

CMR konvencija privalo būti taikoma krovinį vežant tarptautiniu maršrutu kelių transporto priemone už sutartą užmokestį, vis dėlto kartais šalys turi pasirinkimo galimybes, kokią teisę taikyti. Seminaro metu bus atskiriami atvejai, kuriais taikoma CMR konvencija arba tik jos dalis, o kada – nacionaliniai teisės aktai, kokiais atvejais ekspeditoriams gali būti ir privalo būti taikomos CMR konvencijos normos.

Seminare lektorius per konkrečias praktines situacijas ir vežimo sutarčių sąlygas atskleis vežėjo statuso kitimą, remdamasis Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartimis aptars bylų teismingumo nustatymo klausimus, padės apsispręsti, kokius punktus reikėtų įtraukti į krovinio vežimo sutartį, remdamasis Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartimis analizuos vežėjo ir siuntėjo atsakomybės atribojimą,  aptars vežėjo atleidimo nuo atsakomybės sąlygas, vežėjo teisę gauti atlygį pripažinus jo dalinę atsakomybę dėl krovinio sugadinimo.

Seminare lektorius išaiškins ieškinio senaties, įtvirtintos CMR konvencijoje ir nacionaliniuose teisės aktuose, terminus bei senaties terminų skaičiavimo tvarką.

Temos

 1. Krovinio vežimo sutartis ir jos įforminimas. CMR važtaraščio reikšmė;
 2. Krovinio vežimo sutarties subjektai;
 3. Krovinio siuntėjo ir krovinio gavėjo teisės bei pareigos;
 4. Vežėjo pareigos, susijusios su krovinio pakrovimu ir iškrovimu;
 5. Vežėjo atsakomybė ir atsakomybės už krovinį pradžia ir pabaiga;
 6. Atsakomybė už krovinį ir atleidimo nuo atsakomybės atvejai;
 7. Atsakomybės už krovinį dydis;
 8. Pretenzijos ir ieškiniai;
 9. Aktualiausia teismų praktika, susijusi su CMR konvencijos taikymu.

ŽINIOMIS DALINASI

Edvardas Sinkevičius

Lektorius – buvęs Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjas, turintis 10 metų dėstymo universitete patirtį, nuo 1999 m. praktikuojantis advokatas, šiuo metu advokatų kontoros BSP LEGAL (Sinkevičius ir Partneriai) partneris. Nuo 2002 m. veda mokymus teisėjams Lietuvos teisėjų mokymo centre. Dr. Edvardas Sinkevičius specializuojasi tokiose srityse kaip nacionalinė ir tarptautinė transporto teisė, draudimas, muitinės teisė, ekonominiai teisės pažeidimai ir nusikaltimai, bendrieji verslo ir administracinės teisės klausimai. Advokatas nuolat publikuoja straipsnius transporto bei kitomis teisinėmis temomis.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-15:45 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-13:00 Pietų pertrauka
14:30-14:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden