Sveiki, lankotės atnaujintame countline.lt tinklalapyje. Jei kažko nerandate ar kažkas neveikia, vis dar galite naudotis senąja svetainės versija.

Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Kursai.

Biuro administravimo kursai

Gintarė Grigonė, Silvija Masalskienė, Mantas Mikalopas
REGISTRUOTIS
 • 50 ak. val.
    Kaina: 350€
 • Visi dalyviai gaus dovanų

Laikas ir vieta

2020-01-28 – 2020-03-10, Vilnius
Countline mokymų klasė
350€
Biuro administravimo kursai
kavos pertrauka
350

Apie kursus

Įdarbinimo partneris – 

Nuo šiol visi pabaigę biuro administravimo kursus galės laikyti kvalifikacijos vertinimo testą. Sėkmingai testą išlaikiusiųjų dalyvių kontaktinė informacija bus įtraukta į Simplika duomenų bazę, o geriausiai testą išlaikiusieji dalyviai galės būti rekomenduojami potencialiems darbdaviams.

Simplika – Personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė jau beveik 10 metų sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Mūsų teikiami individualūs, inovatyvūs ir lankstūs personalo sprendimai ypatingai vertinami klientų. Vieni pirmųjų Lietuvoje pristatėme laikinojo įdarbinimo paslaugą, kuri įmonėms padeda taupyti resursus, o kandidatams – dirbti pagal individualius poreikius bei galimybes. Sužinok daugiau www.simplika.lt

Norint tapti geru biuro administratoriumi, reikia žinoti ir mokėti daugiau nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Sugebėti valdyti didelį informacijos srautą įmonėje, dalykiškai bendrauti su klientais, dalyti šypseną ir entuziazmą net stresinėse situacijose iš tiesų labai sunku. Biuro administratorius yra įmonės „veidas“, o kartu ir vidinių įmonės procesų koordinatorius. Administratoriaus darbui reikalingos dokumentų valdymo, dalykinės komunikacijos ir etiketo, psichologinės, darbo organizavimo ir netgi teisinės žinios bei įgūdžiai.

Jei ketinate tapti biuro administratoriumi, bet dar neturite reikiamų įgūdžių, arba jau dirbate šį darbą ir norite praplėsti žinias, kviečiame Jus į biuro administravimo kursus. Per šiuos 50 akademinių valandų trukmės mokymus Jūs įgysite žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam biuro administratoriaus darbui. Kursų programa sudaryta taip, kad atitiktų šių dienų biuro administratoriams darbdavių keliamus reikalavimus. Paskaitas ves profesionalūs lektoriai.

Temos

 1. Dokumentų valdymas (Raštvedyba).
 2. Personalo dokumentų tvarkymas.
 3. Archyvavimas.
 4. Elektroninių dokumentų valdymas.
 5. Darbo teisė.
 6. Verslo etiketas.
 7. Klientų aptarnavimas.
 8. Streso valdymas.
 9. Laiko planavimas.
 10. Kalbos normos.
 11. Baigiamasis testas.

ŽINIOMIS DALINASI

lektoriai:

Neringa Žemaitytė

Mantas Mikalopas

Ilona Valantinaitė

Aistė Mažeikienė

Gintarė Grigonė

Silvija Masalskienė

DOVANA!

Kiekvienas kursų dalyvis gauna:

 • UAB „Mokesčių srautas“ išleistą knygą Pavyzdinės sutartys;
 • 40 Eur  vertės kuponą, suteikiantį galimybę apsilankyti bet kuriame UAB „Mokesčių srautas“ seminare (pasiūlymas galioja 12 mėnesių nuo kursų baigimo);
 • Darbo pradžiai būtiną darbo įrankį – internetinės dokumentų duomenų bazės IBA  http://iba.countline.lt/  prenumeratą 3 mėn.

Papildoma kursų informacija

Kursai vyksta po 4 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 19.45 val. Kursai trunka 6 savaites (50 ak. val.).

Sausio 28 d.  grupės užsiėmimai vyks antradieniais ir ketvirtadieniais

Laikas ir vieta

2020-01-28 – 2020-03-10, Vilnius
Countline mokymų klasė
350€
Biuro administravimo kursai
kavos pertrauka
350

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

16:30-19:45 Kursų trukmė
18:00-18:15 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.