Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Kodėl „Airtable“, o ne „Excel“? Puiki Excel duomenų bazės alternatyva

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 2 ak. val.
   

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie seminarą

Ar esate Excel vartotojas, ieškantis efektyvesnių ir dinamiškesnių duomenų tvarkymo būdų? Prisijunkite prie mūsų 90 min. trukmės įvadinės sesijos apie Airtable – platformą, kuri iš naujo apibrėžia duomenų valdymą ir siūlo daugybę naudingų funkcijų, neapsiribojant tradicinėmis skaičiuoklėmis.

Airtable yra įrankis, skirtas duomenų valdymui ir bendradarbiavimui. Tai yra elektroninė lentelės ir duomenų bazės platforma, kuri leidžia vartotojams kurti ir tvarkyti duomenų bazes, panašias į tradicines lentelės programas, tokias kaip Microsoft Excel ar Google Sheets, tačiau su daugybe papildomų funkcijų. Šis įrankis, naudojamas įvairioms užduotims, nuo projektų valdymo iki klientų valdymo, stebėsenos, inventorių valdymo ir kitų duomenų tvarkymo procesų. Labai populiarus tarp mažų įmonių, startuolių ir kūrybinių komandų, kurios nori efektyviai valdyti ir dalintis duomenimis.

Šioje dviejų dalių sesijoje padėsime stiprius Airtable pagrindus, supažindinsime su esminėmis funkcijomis ir platformos ypatybėmis. Nuo pirmosios bazės nustatymo iki skirtingų vaizdų ir šablonų supratimo – žingsnis po žingsnio padėsime Jums sukurti pažangesnes Airtable funkcijas, įskaitant darbo eigos automatizavimą.

Svarbiausi akcentai:

 • Perėjimas nuo Excel į Airtable: išmokite Airtable pagrindus ir susipažinkite su įrankio universalumu, lyginant su tradicinėmis skaičiuoklėmis.
 • Vaizdų ir šablonų tyrinėjimas: atraskite įvairius Airtable pasiekiamus rodinius ir šablonus ir išmokite juos pritaikyti pagal savo poreikius.
 • Išplėstinių funkcijų įvadas: žvilgtelėkite į išplėstines Airtable funkcijas, sudarydami sąlygas gilesniam tyrinėjimui būsimuose mokymuose.

Dalyvavimo mokymuose privalumai:

 1. Pagrindinis supratimas: įgysite tvirtą Airtable pagrindą, suteiksime Jums žinių, kad ateityje galėtumėte tyrinėti pažangesnes funkcijas.
 2. Patobulintas bendradarbiavimas: sužinosite, kaip Airtable skatina bendradarbiavimą su funkcijomis, leidžiančiomis sklandžiai bendrinti ir atnaujinti realiuoju laiku, padidinant komandos sinergiją.
 3. Redagavimas ir lankstumas: suprasite, kaip Airtable leidžia tinkinti, siūlydama lanksčią aplinką duomenų bazėms pritaikyti pagal Jūsų konkrečius poreikius.

Šie įvadiniai mokymai yra žingsnis į mūsų išsamią 12 valandų mokymo programą, kurioje sužinosite, kaip išnaudoti Airtable potencialą, įskaitant darbo eigos automatizavimą ir dar daugiau.

Kam skirti šie mokymai?

 • Verslo lyderiams.
 • Personalo ir atrankų profesionalams.
 • Komandos nariams.
 • Kiekvienam siekiančiam asmeninio ir profesinio tobulėjimo.
 • Norintiems sukurti sistemas, kurios padės atlikti darbus greičiau

Temos

1 dalis. Pagrindų supratimas:

 • Airtable įvadas.
 • Pirmosios bazės kūrimas.
 • Lentelės, įrašai ir laukai.
 • Šablonai.

2 dalis. Išplėstinės funkcijos ir galimybės:

 • Išplėstinės funkcijos.
 • Duomenų bazės sąvokos.
 • Airtable automatizavimas.
 • Bendradarbiavimo funkcijos.
 • Galimybių tyrinėjimas.
 • Integracija su kitais įrankiais.

ŽINIOMIS DALINASI

Dovydas Zavadskis yra talentų medžiotojas, karjeros koučeris, pranešėjas ir lektorius. 9 metai praleisti Anglijoje dirbant su didžiausiomis pasaulinėmis organizacijomis padėjo prisijaukinti naujas technologijas, bei į viską pasižiūrėti kiek kitu kampu. Šiuo metu Dovydo geriausias draugas yra ChatGPT. Ši draugystė apvertė jo pasaulį ir tai paskatino įkurti Befriend AI, kurios misija yra paskatinti žmones į naujas technologijas pažiūrėti draugaiškai, bei pakviesti susidraugauti su dirbtiniu intelektu.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM” platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Apmokėjus sąskaitą, viena diena prieš seminarą el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:30-12:00 Seminaro trukmė
10:00-10:30 Registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden