Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Administracinio nusižengimo tyrimas ir protokolo surašymas: praktiniai aspektai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 3 ak. val.
    Kaina: 60€

Laikas ir vieta

2024-08-27,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Administracinio nusižengimo tyrimas ir protokolo surašymas: praktiniai aspektai (tiesioginė seminaro transliacija)
60

Apie seminarą

Administracinių nusižengimų kodeksas griežtai numato, kokius  veiksmus privaloma atlikti, jei gaunamas pranešimas ar atliekant tarnybines funkcijas nustatoma, kad padaryti asmens veiksmai turi administracinio nusižengimo požymių, kadangi nuo teisinio reglamentavimo negalima nukrypti. Atkreiptinas dėmesys, kad ANK apima daug blanketinių teisės normų, kurių teisinis reguliavimas yra itin dinamiškas.

Lektorius, remdamasis savo žiniomis bei patirtimi, pateiks praktinius aspektus ir rekomendacijas, kaip tinkamai vykdyti administracinių nusižengimų tyrimus, išvengiant dažniausių klaidų tiek tyrimo, tiek protokolų surašymo metu. Bus aptartos pakartotinių ir trunkamųjų administracinių nusižengimų ypatybės, taip pat procedūros, susijusios su administracinių nusižengimų protokolų surašymu pažeidėjui nedalyvaujant.

Dalyviai bus supažindinti su pakartotinių administracinių nusižengimų, trunkamųjų administracinių pažeidimų tyrimo ypatumais,  šaukimų ir kitų procesinių dokumentų įteikimo tvarka ir kaip tinkamai ją įgyvendinti. Lektorius išsamiai aptars administracinių bylų nagrinėjimo ypatumus kai jos nagrinėjamos ne teismo tvarka.

Seminaras orientuotas į praktinį mokymą, leidžiantį dalyviams ne tik išgirsti teorinę medžiagą, bet ir aktyviai dalyvauti diskusijose, analizuojant realias bylas ir situacijas. Seminaras skirtas teisės specialistams ir kitiems su administracinių teisės pažeidimų bylomis dirbantiems asmenims.

Temos

 1. Administracinių nusižengimų tyrimo praktiniai aspektai.
 2. Tipinės administracinių nusižengimų tyrimų ir protokolų surašymo klaidos.
 3. Pakartotinis administracinis nusižengimas, trunkamasis administracinis pažeidimas ir principas „non bis in idem“ (draudimas bausti už tą patį nusižengimą du kartus).
 4. Administracinio nusižengimo protokolo surašymas nedalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui.
 5. Šaukimų ir kitų procesinių dokumentų įteikimas.
 6. Susipažinimas su administracinio nusižengimo byla.
 7. Administracinio nusižengimo bylos persiuntimas teismui.
 8. Administracinių nusižengimų bylų nagrinėjimas ne teismo tvarka.
 9. Priverstinis nutarimų skirti baudą vykdymas.

ŽINIOMIS DALINASI

Aurimas Banys

Aurimas Banys yra advokatų profesinės bendrijos KONSILL vadovaujantis partneris ir advokatas. Advokatas turi 15 metų teisinio darbo patirtį, kurią sukaupė dirbdamas pirmaujančiose Lietuvos advokatų kontorose ir Lietuvos administracinių ginčų komisijoje. Aurimas Banys yra sukaupęs reikšmingą patirtį konsultuojant ir atstovaujant privačius klientus ir viešojo sektoriaus institucijas ikiteisminėse institucijose ir teismuose kompleksiniuose civiliniuose ir administraciniuose ginčuose. Pagrindinės jo specializacijos sritys yra administracinė teisė, ES parama, viešieji pirkimai, energetika, ginčų sprendimas ir mediacija.

Aurimas Banys taip pat turi akademinės patirties – jis skaitė mediacijos verslo ginčuose ir mediacijos administraciniame procese paskaitų kursus Mykolo Romerio universitete, taip pat vedė seminarus mediacijos temomis Lietuvos teisėjams ir teismų sistemos darbuotojams. Jis taip pat yra pirmojo Lietuvoje mediacijos vadovėlio bendraautorius.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

9:00-11:30 Trukmė
8:30-9:00 Nuotolinė registracija

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro el. medžiagą.

Laikas ir vieta

2024-08-27,  Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Administracinio nusižengimo tyrimas ir protokolo surašymas: praktiniai aspektai (tiesioginė seminaro transliacija)
60

Tęsti mokymų paiešką: