Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotoliniai kursai.
Kursai.

Pirmosios finansinės atskaitomybės rengimo kursai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 10 ak. val.
    Kaina: 220€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Apie kursus

 

Pirmosios finansinės atskaitomybės rengimo kursai skirti tiems, kuriems norisi įgyti gilesnį supratimą apie finansinės ataskaitos rinkinio sudarymo ir įforminimo reikalavimus. Šiuose kursuose ne tik aptariama teorija, bet ir yra skirta didžioji dalis  laiko praktiniams darbams, kurių metu galėsite išmokti taikyti įgytas teorines žinias realiame darbe (praktikoje).

Išmoksite suprasti ir atskirti skirtingus finansinių ataskaitų sudėties elementus, pvz., pajamas, sąnaudas ir pelną, taip pat suprasite, kaip jie turėtų būti pateikti ataskaitoje. Be to, kursuose aptariama, kaip įvertinti finansinės ataskaitos tikslumą ir patikimumą, kad galėtumėte teisingai interpretuoti ir vertinti savo organizacijos finansinę padėtį.

Praktiniai darbai yra viena iš svarbiausių kursų dalių, nes jie leidžia įgyti praktinį supratimą apie finansinės ataskaitos sudarymą ir įforminimą. Tai suteikia jums galimybę savarankiškai sudaryti finansines ataskaitas ir įvertinti savo žinias.

Kurso metu išmoksite sudaryti balansą, pelno (n) ataskaitą, nuosavo kapitalo pokyčių ataskaitą, pinigų srautų ataskaitą ir tiesioginiu, ir netiesioginiu būdu.

Taigi, nebijokite imtis šio iššūkio ir įgykite svarbių žinių apie finansinių ataskaitų sudarymą ir įforminimą!

Temos

 1. Finansinių ataskaitų rinkinio sudėtis ir sudarymo ypatumai.
 2. Balanso parengimas.
 3. Pelno (nuostolių) ataskaita.
 4. Nuosavo kapitalo pokyčių ataskaita.
 5. Pinigų srautų ataskaita.
 6. Aiškinamasis raštas.
 7. Socialinės atsakomybės ataskaita ir metinis pranešimas.

ŽINIOMIS DALINASI

Vida Šeduikytė

Lektorė praktikė. Nuo 2007 metų veda seminarus, viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis. Konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos ir mokesčių klausimais.

DOVANA!

Kiekvienas seminaro/kursų dalyvis dovanų gaus pagalbines darbo priemones elektroniniu formatu, kurios parengtos vadovaujantis Pelno mokesčio įstatymu ir jo komentaru. Pateikiama susisteminta informacija su schemomis ir pavyzdžiais apie:

 • Leidžiamus atskaitymus;
 • Neleidžiamus atskaitymus;
 • Ribojamų dydžių leidžiamus atskaitymus;

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. +370 5 263 9922.

Susisiekti 

Papildoma kursų informacija

Užsiėmimai vyks:

Balandžio 22, 24 d. po 5 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 20.30 val.

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

16:30-20:30 Kursų trukmė
18:45-19:00 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų el.medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

 • Hidden

Atkreipiame dėmesį, jog įsigaliojus naujam FAĮ, AVNT parengė rekomendacijas, kuriomis turėtų vadovautis įmonių vadovai renkantis naują ar įvertinti esamą apskaitą tvarkantį asmenį. Jose yra akcentuojama tai, jog asmuo, kuris tvarko įmonės finansus, turi nuolat kelti kvalifikaciją įvairiuose seminaruose, kursuose ar profesiniuose mokymuose, kurių baigimą ar išklausymą patvirtina pažymėjimas, diplomas, sertifikatas, ar kitas dokumentas. Apskaitą tvarkantis asmuo turėtų siekti įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

Be to, apskaitą tvarkantys asmenys turėtų ne tik išlaikyti aukštą kompetencijos lygį apskaitos, finansų, ataskaitų rengimo bei mokesčių srityse, bet taip pat būti susipažinę su informacinėmis technologijomis, duomenų analize ir valdymu. Tai yra būtina norint užtikrinti, kad įmonės finansinė ir mokestinė apskaita būtų tvarkoma efektyviai, kokybiškai ir atitiktų visus teisės aktų reikalavimus.

Įmonės vadovams svarbu sukurti palankias sąlygas savo apskaitos specialistams nuolat tobulėti ir gilinti savo žinias. Tai ne tik padeda užtikrinti sklandų ir teisingą apskaitos vedimą, bet ir yra esminė vadovo atsakomybės dalis, užtikrinanti įmonės finansinį stabilumą ir patikimumą.