Viešieji pirkimai: konfidencialumas, sutartys ir naujausios rekomendacijos

Mokymų trukmė
6 ak. val.
Organizacijos tipas
Privatus
Viešas
Lektorius (-iai)
Aprašymas

COBALT logo x170

Soloveicik

APIE LEKTORIŲ. Seminarą vedą advokatas dr. Deividas Soloveičik, advokatų kontoros COBALT partneris ir Viešųjų pirkimų praktikos grupė vadovas. D. Soloveičik yra Vilniaus universiteto docentas, komercinės teisės tyrinėtojas, teisės publicistas, nuolat palaikantis glaudų bendradarbiavimą su pasaulinį pripažinimą pelniusiais viešųjų pirkimų akademinės bendruomenės nariais. Nuo 2011 m. jis yra Tarptautinio Arbitrų instituto (angl. Chartered Institute of Arbitrators), o nuo 2016 m. – taip pat Europos Komisijos (EK) iniciatyva kuriamo Inovatyvių viešųjų pirkimų (angl. European Assistance for Innovation Procurement – eafip initiative) ekspertų tinklo narys bei rekomenduojamas Vilniaus komercinio arbitražo teismo (VKAT) arbitras.

Temos:

  1. Konfidencialumo reikalavimai pirkimo procese: perkančiųjų organizacijų pareigos ir dalyvių teisės;
  2. Viešo pirkimo sutarčių keitimas: detali VPĮ 89 str. analizė
  3. Viešo pirkimo sutarties nutraukimas (VPĮ 90 str.)
  4. Apsivalymas (reabilitacija), kaip sąlyga vėl dalyvauti viešuosiuose pirkimuose
  5. Aktualios LAT praktikos apžvalga.

Papildoma informacija:

Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.

Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val., (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs).

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui seminaro kaina 120 Eur (su pietumis).

Sertifikacija:

„Vadovaujantis advokatų ir advokatų padėjėjų kvalifikacijos tobulinimo ir vertinimo tvarkos aprašo 7 punktu, advokatas ar advokato padėjėjas norintis, kad renginys būtų pripažintas kaip tinkamas kvalifikacijos kėlimui bei skiriami kvalifikacijos kėlimo balai, turi teisę kreiptis į Lietuvos advokatūrą pateikdamas prašymą bei duomenis patvirtinančius kvalifikacijos kėlimo faktą. Remiantis minėto aprašo nuostatomis, UAB „Mokesčių srautas“ organizuojami seminarai teisės klausimais gali būti pripažinti tinkamais kvalifikacijos kėlimui bei už juos skiriami kvalifikacijos kėlimo balai.“

Mokymų forma
Seminarai
Mokymų data ir vieta
Data: 2019-02-28 Miestas: Vilnius Vieta: ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Į kalendorių 2019-02-28 10:002019-02-28 15:45Europe/VilniusCountline Seminarai: Viešieji pirkimai: konfidencialumas, sutartys ir naujausios rekomendacijosUAB „Mokesčių srautas“ laukia Jūsų seminare: Viešieji pirkimai: konfidencialumas, sutartys ir naujausios rekomendacijos Seminaro data: 2019-02-28 Seminaro vieta: ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Vilnius , Kursų laikas: 10:00 - 15:45 val. Seminaro trukmė: 10.00–15.45 val. Registracija 9.00–10.00 val. Pertraukos: 11.30–11.45 val., (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietūs). Iki susitikimo! UAB „Mokesčių srautas“ info@countline.lt Tel. 8 5 263 9922 ARKANGELO konferencijų ir meno centras, Vilnius , UAB „Mokesčių srautas“info@countline.lt

Registracija į renginį „Viešieji pirkimai: konfidencialumas, sutartys ir naujausios rekomendacijos"

Renginio vieta

Dalyvių kiekis
su pietumis 140.00 Eur
DĖMESIO! Toliau nurodyta informacija bus naudojama išrašant sąskaitą faktūrą, todėl prašome patikrinti:
  • ar teisingai nurodytas įmonės (asmens) kodas;
  • ar tikslus įmonės adresas (kuriuo ji užregistruota, arba tas adresas kurį Jūs norėsite matyti sąskaitoje faktūroje).
Fizinio asmens registracija
Informacija apie dalyvius Vardai ir pavardės reikalingi pažymėjimams
 
Pridėti dalyvį

Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones elektroniniu paštu.
Sutinku gauti informaciją apie UAB „Mokesčių srautas“ organizuojamus renginius ir darbo palengvinimo priemones SMS žinute.* Visi laukai pažymėti žvaigždute yra privalomi.
Tiesioginė nuoroda: http://www.countline.lt/events/viesuju-pirkimu-reguliavimas-2017-2018-m-naujausi-pakeitimai-praktika-ir-rekomendacijos/