Sveiki, lankotės atnaujintame countline.lt tinklalapyje. Jei kažko nerandate ar kažkas neveikia, vis dar galite naudotis senąja svetainės versija.

Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui, Viešajam sektoriui
Kursai.

Viešasis kalbėjimas per aktorinį meistriškumą

REGISTRUOTIS
 • 40 ak. val.
    Kaina: 420€
 • Visi dalyviai gauna dovanų

Laikas ir vieta

2020-03-16 – 2020-04-08, Vilnius
Countline mokymų klasė
420€
Viešojo kalbėjimo kursai: teorija praktikoje
420

Apie kursus

 

PROBLEMATIKA

Skaičiuojama, kad vidutiniškai per dieną turime apie 25 pokalbius ir ištariame daugiau nei 7 000 žodžių. Bendravimas mums yra natūralus, nuo mažens lavintas gebėjimas – kaip vaikščiojimas ar valgymas su stalo įrankiais. Tačiau kalbėjimas prieš grupę klausytojų, kai į Jus žiūri šimtai ar dar daugiau akių – gerokai sudėtingesnė, neįprasta bendravimo forma: tai sudėtingas kompleksinis įgūdis, apimantis kūną, protą, balsą, žvilgsnį ir net klausą.

Tadas Montrimas (lektorius):

„Mokytis viešojo kalbėjimo ignoruojant vaidybos pagrindus – tas pats, kas sodinti medį be šaknų ar statyti namą be pamatų: juk gerai pasakyta kalba – tai monospektaklis prieš žiūrovus-klausytojus. Viešasis kalbėjimas ir vaidybos menas – neatskiriamos disciplinos. Todėl parengiau specialią 40-ties akademinių valandų programą, kurioje iškalbos menas organiškai siejamas su aktorinio meistriškumo abėcėle.“

MOKYMŲ TIKSLAI:

 • Išmokti nugalėti stresą ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi; pajausti ir suvaldyti savo kūną ir protą; išlaisvinti ir lavinti savo balsą, dikciją, toną.
 • Išmokti greitai parašyti kalbą įvairiems atvejams, ruošti ir repetuoti būsimą kalbą, pasakyti kalbą nepasiruošus.
 • Išmokti kalbėti taip, kad Jus išgirstų ir suprastų.

 

METODAI

Apie 20 proc. kursų laiko bus skirta teorinėms paskaitoms ir 80 proc. – praktiniams užsiėmimams (balso, kūno, minčių, jausmų, kalbėjimo ir vaidybos treniruotėms): jau pirmojo susitikimo pabaigoje visi dalyviai pasakys po trumpą kalbą. Dalyviai, siekiantys geresnių rezultatų, kiekvieno užsiėmimo pabaigoje gaus papildomas užduotis savarankiškam darbui.

40 akademinių valandų trukmės kursuose teorines žinias taikysime praktikoje, ieškosime būtent Jums tinkančių viešojo kalbėjimo mokymosi metodų. Viešasis kalbėjimas – tai įgūdis, kuris gali būti lavinamas visą gyvenimą, tad Jūs ne tik intensyviai mokysitės, bet ir gausite rekomendacijų ateičiai, kuriomis vadovaudamiesi net ir pasibaigus kursams galėsite toliau tobulinti savo sugebėjimą kalbėti viešai.

Jūsų patogumui organizuojamos vakarinės grupės darbo dienomis.

MOKYMŲ TURINYS

 

Mėnesio trukmės intensyviuose viešojo kalbėjimo kursuose, kuriuos ves aktorius ir režisierius Tadas Montrimas, Jūs mokysitės:

 1. Aktorinio meistriškumo ir improvizacijos pagrindų
 2. Emocijų, kūno valdymo
 3. Kalbos aparato treniravimo
 4. Balso, intonacijos, ritmo, tempo valdymo ir panaudojimo metodikų
 5. Klausytojų dėmesio valdymo
 6. Ruošiamos kalbos struktūros sudarymo, kalbos kūrimo
 7. Kalbų įvairioms progoms ypatybių
 8. Kalbėjimo skirtingų dydžių žmonių grupėms ypatybių
 9. Tikslingo citatų vartojimo
 10. Kalbėjimo su mikrofonu ir be jo
 11. Kalbėti radijuje ir televizijoje, duoti interviu
 12. Pasiekti norimo rezultato savo kalba

ŽINIOMIS DALINASI

Tadas Montrimas

Lektorius – teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas. 2004-2008 metais studijavo Verslo vadybą ir administravimą Vilniaus universitete, bet nutarė pasirinkti menininko kelią ir 2012-tais metais baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (aktoriaus specialybę, kurso vadovas Prof. J. Vaitkus), o 2014 metais Maskvos dailės teatro institute įgijo teatro režisieriaus magistro laipsnį (kurso vadovas Prof. V. Ryžakovas). Nuo 2011 metų stato spektaklius, režisuoja renginius, rengia mokymus aktorinio meistriškumo, improvizacijos, viešojo kalbėjimo, bei kūrybiškumo temomis Lietuvoje ir užsienyje.

 

DĖMESIO!

Specialus pasiūlymas! Dalyvaujant daugiau negu vienam atstovui iš tos pačios įmonės antram ir kiekvienam paskesniam dalyviui kursų kaina 380 Eur.

Užsiėmimai vyks kovo 16., 18., 23., 25., 30 d., balandžio 1., 6., 8 d. po 5 ak. val. per dieną.
Kursų pradžia – 16.30 val., pabaiga – 20.30 val.

Kiekvienas dalyvis gauna:

• išsamią mokomąją medžiagą;
• 40 Eur vertės kuponą, suteikiantį galimybę apsilankyti bet kuriame UAB „Mokesčių srautas“ seminare (pasiūlymas galioja 12 mėnesių nuo kursų baigimo);
• kursų baigimo pažymėjimą.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

16:30-20:30 Kursų trukmė
18:30-18:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.

Laikas ir vieta

2020-03-16 – 2020-04-08, Vilnius
Countline mokymų klasė
420€
Viešojo kalbėjimo kursai: teorija praktikoje
420