Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Valiutos rizika ir jos valdymas įmonėse

Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 50€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-05-25, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
50€
Valiutos rizika ir jos valdymas įmonėse (tiesioginė seminaro transliacija)
50 (+ PVM)

Apie seminarą

Tarptautinis verslas pastaruoju metu susiduria su daugybė iššūkių – Brexit, tarptautinės prekybos karai ir protekcionizmas, jau neminint pandemijos sukeltų iššūkių. Staiga daug kartų išaugo transportavimo kaštai, atsirado muitai, papildoma biurokratinė našta. Jei prie viso šito prisideda dar ženkliai ir nepalankiai pasikeitęs valiutos kursas, uždirbti pelną tampa sudėtinga.

Valiutų rinka šiandien kaip niekad aktyvi ir kintanti. Ją kasdien veikia kapitalo, tarptautinės prekybos, žaliavų rinkų pokyčiai, ekonominiai rodikliai, politinė šalių raida ir kiti veiksniai. Verslas šioje aplinkoje valdydamas piniginius srautus turi gebėti pamatuoti savo veikloje patiriamą užsienio valiutos riziką, priimti ir efektyviai įgyvendinti sprendimus dėl jos suvaldymo.

Šiame seminare susipažinsit su valiutų rinkomis, jų veikimo principais, išmoksite įvardinti čia atsirandančias rizikų rūšis ir pasirinkti jų suvaldymo būdus bei instrumentus. Taip pat paliesime ir apsidraudimo sandorių apskaitos niuansus ir glaustai apžvelgsim tokių sandorių reguliacinę aplinką.

Temos

  1. Valiutų rinkos pagrindai.
  2. Valiutos rizika ir jos rūšys.
  3. Valiutų rizikos valdymo būdai ir instrumentai.
  4. Įmonės valiutų rizikos valdymo politika.
  5. Apsidraudimo sandorių įtaka finansinėms ataskaitoms.
  6. Sandorių reguliacinė aplinka.

ŽINIOMIS DALINASI

Julius Juodelė

Julius Juodelė yra tarptautinės valiutų rizikos valdymo bendrovės GPS Capital Markets padalinio Lietuvoje biuro ir pardavimų vadovas, turintis 7 metų patirtį valdant bankų ir verslo įmonių rizikas, susijusias su finansų rinkomis. Julius nuo 2015 metų yra CFA instituto narys ir nuolat atnaujina savo finansų rinkų ir analizės žinias.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-13:15 Seminaro trukmė
09:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2021-05-25, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
50€
Valiutos rizika ir jos valdymas įmonėse (tiesioginė seminaro transliacija)
50 (+ PVM)