Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Tinkamas duomenų apsaugos užtikrinimas vykdant prekių ir paslaugų rinkodarą

Registruotis
  • 4 ak. val.
      Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-04-08, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Tinkamas duomenų apsaugos užtikrinimas vykdant prekių ir paslaugų rinkodarą (tiesioginė seminaro transliacija)
60 (+ PVM)

Apie seminarą

Atitiktis Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui (toliau – BDAR) yra naujas konkurencinis pranašumas vykdant komercinę veiklą. Vartotojai vis daugiau dėmesio skiria savo teisių pažinimui ir duomenų apsaugai, todėl verslas turi užtikrinti, kad klientų asmens duomenų tvarkymas ir apsauga atitiktų BDAR reikalavimus ir klientų lūkesčius. Neseniai Italijos duomenų apsaugos priežiūros institucija skyrė EUR 27,800,000 dydžio baudą, už tai, jog bendrovė vykdė agresyvią, duomenų subjektų teises ir BDAR reikalavimus pažeidžiančią tiesioginės rinkodaros kampaniją. Tokios sankcijos tik įrodo, kad asmens duomenų  apsauga, vykdant tiesioginę rinkodarą, yra ypatingai svarbi. Tiesioginės rinkodaros sąvoka šiomis dienomis neapsiriboja vien tradiciniu pranešimu siuntimu, bet apima taip pat veiklą, kuria siekiama analizuoti kliento profilį ir prognozuoti jo elgesį tam, kad vėliau remiantis surinkta informacija būtų galima priimti konkrečius sprendimus, todėl asmens duomenų tvarkymas šiuo tikslu neapsiriboja vien tik asmens kontaktinių duomenų tvarkymu. Advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw asmens duomenų apsaugos teisės ekspertė supažindins su kylančiais iššūkiais, pateiks rekomendacijų ir praktinių patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti ir ką žinoti, kad būtų užtikrinta tinkama duomenų subjektų asmens duomenų apsauga vykdant tiesioginės rinkodaros kampanijas.

 

Prestižinis teisės žinynas „The Legal 500“ jau nuo 2017 m. savo reitinguose kasmet įvertina ECOVIS ProventusLaw kaip vieną iš geriausių advokatų kontorų darbo teisės, technologijų, medijos ir telekomunikacijų srityje, konsultuojančių tiek Lietuvos, tiek užsienio kompanijas duomenų apsaugos klausimais

 

Advokatų kontora ECOVIS ProventusLaw yra tarptautinio ECOVIS tinklo dalis, veikiančio per 80 pasaulio šalių.

 

Seminare sužinosite

Seminaro metu supažindinsime su pagrindinėmis tiesioginės rinkodaros vykdymo aspektais, jų atitikimu BDAR ir E- privatumo direktyvos reikalavimams.  Susipažinsime su sutikimo pagrindiniais reikalavimais bei analizuosime BDAR ir E-Privatumo direktyvos santykį vykdant tiesioginės rinkodaros kampanijas.

Seminaro tikslas – išsiaiškinti su asmens duomenų tvarkymu susijusių teisės aktų nustatytus reikalavimus vykdant tiesioginės rinkodaros kampanijas, taip pat, apžvelgti BDAR ir E. Privatumo direktyvos santykį, išanalizuoti duomenų subjekto sutikimo gavimo tvarką. Taip pat seminaro metu bus apžvelgta kitų Europos šalių teisinė praktika reglamentuojant tiesioginę rinkodarą, bei pateikta geroji praktika, kaip tose šalyse apsaugomi duomenų subjektai nuo neteisėtos reklamos

Seminaro metu apžvelgsime opt-in ir opt-out sutikimų taikymo praktinius aspektus.

 

Temos

  1. Pagrindiniai asmens duomenų apsaugos reikalavimai vykdant prekių ir paslaugų tiesioginę rinkodarą;
  2. BDAR ir E. Privatumo direktyvos santykis;
  3. Opt-in ir opt-out sutikimo gavimas. Praktiniai aspektai;
  4. Sutikimo, kaip teisinio pagrindo vykdyti tiesioginė rinkodarą, elementai;
  5. Kitų Europos Sąjungos valstybių narių geroji praktika.

ŽINIOMIS DALINASI

Brigida Bacienė

Brigida Bacienė yra advokatų kontoros ECOVIS ProventusLaw Darbo teisės grupės vadovė bei specializuojasi duomenų apsaugos srityje.

Lektorės specializacija darbo teisė, informacinės technologijos, žiniasklaidos, duomenų apsaugos teisė, intelektinė nuosavybė. Brigida yra „The Legal 500“ rekomenduojama darbo teisės ekspertė. „The Legal 500“  vertinimais, Brigida yra pripažinta specialistė konsultuojant darbdavius nesąžiningos konkurencijos klausimais tiek dėl esamų, tiek dėl buvusių darbuotojų veiksmų. Brigida ilgą laiką konsultavo vieną didžiausią telekomunikacijų bendrovę darbo teisės, taip pat sprendžiant įvairius ginčus. Taip pat atliko vienos didžiausios ryšių su klientais valdymo paslaugas teikiančios bendrovės, kurioj dirba apie 800 darbuotojų, darbo teisinių santykių teisinį auditą.

Finansų, draudimo rinkos dalyviams Brigida padeda rengiantis BDAR reikalavimų įgyvendinimui praktikoje, nuolatos konsultuoja Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) atitikties klausimais, atstovauja darbdavių interesus teisminiuose ginčuose, teikia duomenų apsaugos pareigūno funkcijas.

Brigida nuolat veda BDAR mokymus, skaito pranešimus įvairiose konferencijose.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-13:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
11:30-11:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-04-08, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Tinkamas duomenų apsaugos užtikrinimas vykdant prekių ir paslaugų rinkodarą (tiesioginė seminaro transliacija)
60 (+ PVM)