Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Sutarčių teisė – naujausia teismų praktika ir ateities tendencijos

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
  • 8 ak. val.
      Kaina: 160€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden

Apie seminarą

Akivaizdu, jog šiuo metu sutartinių santykių dalyviai susiduria su naujais, papildomais bei kompleksiniais iššūkiais – kinta sutarčių vykdymo sąlygos dėl pandemijos, karo veiksmų ar atitinkamų valstybės veiksmų ekonominės krizės akivaizdoje. Šie iššūkiai reikalauja žymiai platesnio požiūrio ir žinių, siekiant tinkamai išspręsti iškilusias problemas bei ieškant subalansuotų sprendimų. Nors Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) formuojama praktika negali atsakyti į visus šiandien iškylančius klausimus, tačiau LAT priimtose nutartyse nurodomi motyvai leidžia įžvelgti aiškias sutartinių ginčų sprendimo ateities tendencijas. Manome, kad novatoriškas ir progresyvus LAT požiūris leis tikėti ir toliau pasitikėti teismais, verslui susiduriant su vis didesniais iššūkiais sutartinių santykių kontekste.

TEMOS

  1. Sutarčių sudarymo ir kvalifikavimo probleminiai aspektai.
  2. Sutarčių įvykdymo užtikrinimo būdai – aktualūs klausimai.
  3. Gynybos būdų proporcingumo ir adekvatumo problematika sutartiniuose ginčuose.
  4. Sutartinių ginčų sprendimo ateities tendencijos.

ŽINIOMIS DALINASI

Solveiga Vilčinskaitė (Palevičienė)

Advokatų kontoros „Glimstedt“ vadovaujančioji partnerė, advokatė prof. dr. Solveiga Vilčinskaitė (Palevičienė) specializuojasi įmonių ir komercinių ginčų sprendime bei arbitražo bylų (tiek nacionalinių, tiek tarptautinių) vedime. Advokatė turi sukaupusi didelę patirtį atstovaujant bendrovių bei finansų įstaigų interesams sutartiniuose bei deliktiniuose ginčuose, fiduciarinių pareigų pažeidimo bylose, akcininkų ginčuose. Prof. dr. S. Vilčinskaitė (Palevičienė) yra LR Vyriausybės paskirta į Tarptautinio investicinių ginčų sprendimo centro (ICSID) rekomenduojamų arbitrų sąrašą, taip pat yra įrašyta į Vilniaus komercinio arbitražo teismo, Gruzijos arbitražo institucijos, Akredituotų arbitrų instituto (CIArb) nuolatinių arbitrų sąrašus. Ji daugiau nei 20 metų dėsto civilinę ir investicijų teisę Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos Privatinės teisės institute, dalyvauja įvairiuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose moksliniuose tyrimuose, skaito pranešimus nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, veda mokymus civilinės teisės, sutarčių ir deliktų teisės, investicijų teisės bei arbitražo temomis, yra straipsnių įvairiais teisiniais klausimais autorė. Nepriklausomi teisės žinynai, tokie kaip The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFRL1000, advokatę pripažino pirmaujančia teisės eksperte Lietuvoje.

Renata Jankutė-Timofejenko

Advokatų kontoros „Glimstedt“ advokatė Renata Jankutė-Timofejenko specializuojasi verslo ginčų sprendime. Advokatė turi sukaupusi didelę patirtį atstovaudama bendrovių, finansų įstaigų, vadovų ir akcininkų interesams sutartiniuose bei deliktiniuose ginčuose, fiduciarinių pareigų pažeidimo bylose, akcininkų ginčuose. Advokatė 5 metus dėstė civilinę teisę Mykolo Romerio universiteto Teisės mokyklos Privatinės teisės institute. Šiuo metu veda mokymus teisininkams civilinės teisės, deliktų ir sutarčių teisės temomis, yra straipsnių įvairiais teisiniais klausimais autorė. Nepriklausomas teisės žinynas „The Legal 500” advokatę pripažino rekomenduotina ginčų sprendimo srityje.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

Programa

9:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-9:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

Papildoma Informacija

Sertifikatas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei norėtumėte nepraleisti informacijos apie naujai paskelbtas datas, rekomenduojame užsisakyti šių mokymų priminimą

;

Užpildykite užklausos formą (Renginys pasibaigęs)

  • Hidden