Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Šiandienos darbo santykių iššūkiai: lankstesnis nuotolinis darbas ir DS nutraukimas

Registruotis
  • 3 ak. val.
      Kaina: 60€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2020-12-22, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Šiandienos darbo santykių iššūkiai: lankstesnis nuotolinis darbas ir DS nutraukimas (tiesioginė seminaro transliacija)
60 (+ PVM)

Apie seminarą

Šiandienos darbo santykiai yra ypač dinamiški ir patiria iššūkius kurių reguliavimas palieka daug vietos interpretacijai. Nuo 2020 m. kovo mėnesio aktualiausiomis temomis ir toliau išlieka lankstesnio nuotolinio darbo reguliavimas bei darbo sutarčių nutraukimas.

Šiuo metu vis dažniau ir garsiau kalbama, kad lankstumas yra darbdavio ir darbuotojo teisėtas interesas. Nuotolinis darbas yra vienas iš įrankių lankstumui pasiekti bei darbuotojo sveikų ir saugių darbo sąlygų užtikrinimui. Deja, naudojantis šiuo įrankiu kyla daugybė įgyvendinimo klausimų: kaip techniškai organizuoti darbą namuose? Kaip užtikrinti darbuotojo saugumą dirbant nuotoliniu būdu? Kas turėtų būti aptarta prieš pradedant dirbti nuotoliniu būdu?

Daugeliu atveju nuotolinis darbas, prastovos ar pakeista darbo laiko norma padeda išgyventi krizinius laikotarpius, tačiau ne retu atveju tenka imtis drastiškesnių priemonių, tokių kaip darbo sutarties nutraukimas darbuotojo funkcijoms tapus perteklinėmis.

Šiuos klausimus aptars bei aktualiomis darbo santykių karantino metu įžvalgomis dalinsis lektorius advokatas Mantas Mikalopas seminare.

 

 

Temos

  1. Nuotolinis darbas – lankstesnis būdas organizuoti darbą karantino metu;
  2. Pagrindinės nuotolinio darbo organizavimo taisyklės, darbo sutarties šalių teisės bei pareigos;
  3. Darbo sutarties nutraukimas darbuotojo funkcijai tapus perteklinei dėl sunkmečio;
  4. Praktinės įžvalgos dėl darbo santykių karantino metu.

ŽINIOMIS DALINASI

Mantas Mikalopas

Advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas. Pagrindinės advokato praktikos sritys: darbo, įmonių, sutarčių bei reklamos teisė, civilinės atsakomybės taikymas ir atstovavimas teisminiuose ginčuose. Mantas Mikalopas taip pat teikia teisines konsultacijas įvairiose visuomenės informavimo priemonėse, veda įmonių vidinius ir atviruosius mokymus. 2013-2015 m. dėstė darbo teisės paskaitas ir vedė seminarus Kazimiero Simonavičiaus universitete, nuo 2017 m. rugsėjo dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-12:15 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2020-12-22, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
60€
Šiandienos darbo santykių iššūkiai: lankstesnis nuotolinis darbas ir DS nutraukimas (tiesioginė seminaro transliacija)
60 (+ PVM)