Countline Management
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Vidiniai mokymai.
Konsultacija.

SELL UP pardavimo įgūdžių mokymai

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00

Apie mokymus

Tai galimybė tobulinti aktyvių pardavimų įgūdžius, žaidžiant nuotaikingą stalo žaidimą. Žaidimas sukurtas taip, kad apimtų pagrindines pardavimų proceso sritis:

 • Šalti skambučiai nepažįstamam klientui;
 • Pardavimas pažįstamam klientui;
 • Klientų aptarnavimo situacijos;
 • Sudėtingų situacijų/prieštaravimų valdymas;
 • Prezentacijos;
 • Derybos.

Žaisdami SELL UP dalyviai turi atlikti jiems paskirtas užduotis, varžytis vienas su kitu, įveikti iššūkius, siekdami tapti sėkmingiausiu pardavėju. Tuo pačiu šią konkurencijos bei varžymosi atmosferą nuspalvina nuotaikingi siurprizai bei netikėtumai, privesiantys ne vieną nusijuokti. Tai yra realaus pardavimų proceso žaidybinė simuliacija, kur dalyviai galės išbandyti save skirtingose pardavimų situacijose, bei mokytis vieni iš kitų stebėdami kaip įveikiamas klientų atsargumas bei pasipriešinimas, kaip kuriamas ryšys su klientu, siekiant pardaviminio rezultato.

SELL UP mokymų struktūra

Trukmė: 4 – 8 ak. val.

Optimalus komandos dydis: 10 asmenų.

Struktūra:

I dalis. SELL UP stalo žaidimas žaidžiamas su pateiktomis nuotaikingomis pardavimo situacijomis, kurios yra bendro pobūdžio ir nėra susijusios su konkrečios organizacijos aktualijomis.

II dalis. Į žaidimą įtraukiamos konkrečios pardavimų situacijos su organizacijos siūlomais produktais/paslaugomis. Žaidžiant peržvelgiamos nesėkmingos situacijos ar sudėtigi klientai, ieškant efektyvesnių būdų kaip tas situacijas suvaldyti.

III dalis. Refleksija. Aptariamos stipriosios bei tobulintinos tiek pačios pardavimų komandos, tiek pardavimų proceso pusės. Apibrėžiami asmeninio tobulėjimo tikslai bei sudaromas veiksmų planas, kaip tie tikslai bus pasiekti.

Šis sprendimas paremtas tarpusavio mokymosi (peer-to-peer) principais, padeda komandos nariams ne tik lavinti pardavimų įgūdžius, bet ir labiau susibendrauti tarpusavyje. SELL UP tikslas – užtirinti, jog mokymasis būtų nuotaikingas ir kad dalyviai po seminaro išeitų labiau pasitikintis savimi, atsparesi nesėkmėms bei gebantys efektyviau valdyti pardavimų procesą.

Sudalyvavę mokymuose, dalyviai sužinos

 • Kaip efektyviai valdyti pokalbį su potencialiais klientais.
 • Ką daryti, kad pardavimas virstų tvariu/ilgalaikiu bendradarbiavimu.
 • Kaip patraukti auditorijos dėmesį darant produkto/paslaugos pristatymus.
 • Kaip stiprinti pasitikėjimą savimi bei atsparumą atsakymui NE.
 • Kaip įveikti klientų pasipriešinimą ir atsargumą.
 • Kaip efektyviai vesti derybas su klientais.

ŽINIOMIS DALINASI

Mykolas Valainis

Sertifikuotas darbo su grupėmis treneris (tarptautinė mokymų programa “Via Experientia: Train The Trainer”). Sukaupęs ilgametę patirtį dirbant tiek organizacijų viduje, tiek išoriniu konsultantu komandų ugdymo ir personalo valdymo srityse.

Kaip pats Mykolas sako esu alergiškas tradiciniam paskaitos tipo auditoriniam mokymuisi. Kuriu ugdymo sprendimus, kurie visų pirma būtų patrauklūs pačiam – įtraukiantys ir „gyvi“ mokymai, suteikiantys galimybę mokytis per patirtį.

Organizuokite šiuos mokymus tik savo organizacijai

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 


Tęsti mokymų paiešką: