Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Psichologinio smurto darbo aplinkoje prevencija: teisininko ir psichologo patarimai

Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 89 – 99€

Laikas ir vieta

2020-12-16, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
89€
Psichologinio smurto darbo aplinkoje prevencija:teisininko ir psichologo patarimai
89
2020-12-16, Vilnius
Countline mokymų klasė
99€
Psichologinio smurto darbo aplinkoje prevencija:teisininko ir psichologo patarimai
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
99

Apie seminarą

Daugelis darbdavių pabrėžia darbuotojų įtraukimą į įstaigos, įmonės ar organizacijos veiklos procesus, bendrą tikslų siekimą, tačiau darbuotojų ir kolegų ilgalaikis, sistemingas puolimas ir terorizavimas (mobingas) – vis dar itin didelė problema. Psichologinis spaudimas darbuotojui paprastai sukelia didelę emocinę įtampą, daro neigiamą įtaką darbo kokybei, darbuotojo motyvacija mažėja.

Darbdavys šiuo atveju turi pasirinkti: netekti darbuotojo, kuris galėjo pasiūlyti daugiau idėjų, skirtingų požiūrio taškų, problemų sprendimo būdų, arba keisti situaciją, taikant intervencijos priemones.

Siekdamas užtikrinti Darbo kodekso 30 straipsnio reikalavimų įgyvendinimą, darbdavys privalo sukurti tokią darbo aplinką, kurioje darbuotojas ar jų grupė nepatirtų priešiškų, neetiškų, žeminančių, agresyvių, užgaulių, įžeidžiančių veiksmų, kuriais kėsinamasi į atskiro darbuotojo ar jų grupės garbę ir orumą, fizinį ar psichologinį asmens neliečiamumą ar kuriais siekiama darbuotoją ar jų grupę įbauginti, sumenkinti ar įstumti į beginklę ir bejėgę padėtį. Valstybinė darbo inspekcija yra parengusi darbdaviams Metodines rekomendacijas psichologinio smurto darbo aplinkoje prevencijai ir psichosocialinių darbo sąlygų gerinimui. Šiose rekomendacijose numatytos priemonės, kurių darbdaviai turėtų imtis. Tačiau kaip teisingai pritaikyti rekomendacijose numatytas priemomes, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Seminare diskutuosime apie darbo teisės normas, darbo santykius, psichologinio smurto darbo aplinkoje reiškinį, pasekmes bei suvaldymo priemones.

 

 

Temos

 1. Lektorius Juris Belte (10.00–11.30 val.)
  • Psichologinio smurto reiškinys ir pasekmės;
  • „Juodasis“ ir „baltasis“ psichologinio smurto scenarijai;
  • „Susidorojimo“ procesas: „auka“, „režisierius“, žiūrovai;
  • Kaip užkirsti kelią psichologiniam smurtui organizacijoje?
  • Kaip vadovams bendrauti su darbuotojais, kad jie jaustųsi vertinami ir neišeitų „savo noru“?
 2. Lektorė Eglė Makselytė (11.45–14.15 val.)

  Darbo teisės normos-diskriminacijos prevencija ir lygių galimybių garantas:

  • Dažniausios lygių galimybių ir nediskriminavimo problemos darbo santykiuose;
  • Pagrindinis sprendimo būdas-lokalios darbo teisės normos;
  • Skundų teikimo ir nagrinėjimo procedūros;
  • Vidinės kontrolės mechanizmas.

ŽINIOMIS DALINASI

Juris Belte

Juris Belte turi verslo vadybos bei socialinės psichologijos išsilavinimą, taip pat yra sertifikuotas NLP ir koučingo specialistas. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakulteto dėstytojas. Lektorius nuolat veda seminarus ir teikia konsultacijas verslo įmonėms dalykinės komunikacijos, vadovavimo psichologijos, klientų aptarnavimo, sprendimų priėmimo, konfliktų valdymo ir kitomis temomis. Jurio Belte paskaitos pasižymi gera nuotaika ir puikia auditorijos valdymo technika, supažindinama su svarbiausiais temos aspektais kitaip.

Eglė Makselytė

turi 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė.

 

 

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:30 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
12:00-12:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

2020-12-16, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
89€
Psichologinio smurto darbo aplinkoje prevencija:teisininko ir psichologo patarimai
89
2020-12-16, Vilnius
Countline mokymų klasė
99€
Psichologinio smurto darbo aplinkoje prevencija:teisininko ir psichologo patarimai
Su pietumis. Rinkitės patogų mokymosi būdą – jei nebegalėsite atvykti į vietą, visada galėsime perkelti Jūsų mokymąsi į nuotolinį formatą.
99