Countline Law
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Prievolės: vykdymas ir jų įvykdymo užtikrinimo būdai. Prievolių nevykdymo pasekmės, pasitaikančios praktinės klaidos ir išieškojimo proceso ypatumai 2021 m.

Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 100€ (+ PVM)

Laikas ir vieta

2021-04-08, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Prievolės: vykdymas ir jų įvykdymo užtikrinimo būdai (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)

Apie seminarą

Prievolės fizinius ir juridinius asmenis lydi kasdien. Jos atsiranda iš įvairiausių turtinių ir neturtinių santykių susijusiu su pirkimu-pardavimu, paslaugomis, skolinimu, darbo ir kitais santykiais. Problemos su kuriomis dažniausiai susiduria prievolių santykių dalyviai yra netinkamas jų vykdymas, užtikrinimo būdas ar nevykdymas iš viso. Kaip tinkamai pasirinkti užtikrinimo būda? Kas gresia nevykdant prievolių?

Teisinis prievolių santykių reguliavimas yra gan painus ir nuolat kintantis. Šiandien svarbiausi: 2022 m. laukiantys vieno iš užtikrinimo būdų – hipotekos instituto – pakeitimai bei 2021 m. įsigaliojusi Antstolių reformą.

Seminare aptarsime reguliavimą, kylančius klausimus bei praktines situacijas.

Temos

 1. Prievolės ir prievolių įvykdymo užtikrinimo samprata, tikslai.
 2. Prievolių įvykdymo užtikrinimo būdai ir rūšys:
  • Netesybos – rūšys, jų skaičiavimo tvarka, praktinės klaidos ir naujausia teismų praktika;
  • Laidavimas – samprata, problematika, praktinės klaidos;
  • Vekselis ir vekselio laidavimas – forma, terminai, pateikimo apmokėjimui tvarka. Naujausia teismų praktika;
  • Rankpinigiai – tikslas, poreikis, praktinis taikymas;
  • Garantija – tikslas, poreikis, praktinis taikymas;
  • Įkeitimas/hipoteka – sudarymo tvarka, instituto taikymas, praktinės klaidos, nuo 2022 m. numatomi pakeitimai.
 3. Vykdymo, turint prievolių užtikrinimo priemones, ypatumai ir praktinės klaidos:
  • Vykdymas iš hipoteka/įkeitimu užtikrinto turto;
  • Vykdymas iš laiduotojo;
  • Vykdymas pagal vekselį ir vekselio laidavimą.
 4. Antstolių reforma ir kreditoriams kylantys sunkumai 2021 m.

ŽINIOMIS DALINASI

Neringa Gylytė

Advokatė turi daugiau nei 8 metų patirties ginčų teisinių bei ikiteisminių ginčų sprendimo, sutarčių bei prievolių teisės srityse. Neringa turi ilgametę patirtį rengiant procesinius ir kitus dokumentus teismams ir valstybės institucijoms, sutarčių bei susitarimų projektus, pretenzijas, teisines išvadas ir kitus teisinius dokumentus. Advokatė teikia teisines konsultacijas sutarčių sudarymo, rengimo, vykdymo, nutraukimo klausimais, taip pat teikia konsultacijas dėl prievolių vykdymo užtikrinimo būdų bei priemonių, skolos priteisimo, išieškojimo procesų, civilinės atsakomybės už sutarčių nevykdymą ir (ar) netinkamą vykdymą klausimais, atstovauja klientus derybose ir teismuose siekiant išspręsti kilusius ginčus taip pat konsultuoja ir kitais teisiniais klausimais.

 

Inga Neniškė

Vyresnioji teisininkė, advokatė Inga Neniškė turi sukaupusi daugiau nei 6 metų teisinio darbo patirtį konsultuojant klientus komercinės teisės, sutarčių teisės, įmonių susijungimų ir įsigijimų, bankroto, restruktūrizavimo ir reorganizavimo klausimais bei visais kitais teisiniais klausimais, su kuriais kasdien susiduria verslo subjektai.

Inga kasdien konsultuoja klientus įmonių teisės klausimais, rengia ir derina vidinius įmonių dokumentus, ruošia valdymo organų sprendimus, ketinimų protokolus, sutartis, atstovauja klientus derybose, geba atrasti tinkamą sprendimą susidariusios situacijos sprendimui ir patarti klientui.

Reikšmingą patirtį Inga yra įgijusi rengiant sutartis, vykdant reorganizavimo, įstatinio kapitalo didinimo/ mažinimo procesus, rengiant vertybinių popierių apskaitos dokumentus, kolegialių valdymo organų veiklos reglamentus bei sprendimus.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

SEMINARO INFORMACIJA

Programa

10:00-14:45 Seminaro trukmė
9:00-10:00 Nuotolinė registracija
12:00-12:45 Pertrauka

Papildoma informacija

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. dalyvio pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-04-08, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
100€
Prievolės: vykdymas ir jų įvykdymo užtikrinimo būdai (tiesioginė seminaro transliacija)
100 (+ PVM)