Countline Finance
Mokymai skirti: Privačiam sektoriui
Nuotoliniai kursai.

Pelno nesiekiančių juridinių asmenų mokesčių ir apskaitos pagrindų kursai pagal VAS ir 1K-372 įsakymą

Registruotis telefonu
Darbo dienomis: 08:00 – 17:00
Registruotis
 • 12 ak. val.
    Kaina: 240€

Laikas ir vieta

2021-11-17 – 2021-11-24, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
240€
Pelno nesiekiančių juridinių asmenų mokesčių ir apskaitos pagrindų kursai pagal VAS ir 1K-372 įsakymą (tiesioginė kursų transliacija)
240

Apie kursus

Pelno nesiekiantys juridiniai asmenys savo apskaitą tvarko vadovaudamiesi įsakymu Nr. 1K-372 “Dėl Pelno nesiekiančių ribotos civilinės atsakomybės juridinių asmenų buhalterinės apskaitos ir finansinės atskaitomybės sudarymo ir pateikimo taisyklių patvirtinimo” arba taikydami verslo apskaitos standartus.

Vis griežtėjantys reikalavimai dėl finansinių ataskaitų pateikimo labiausiai nepalankūs pelno nesiekiantiems subjektams – padarius pažeidimą galima netekti paramos gavėjo statuso. Finansinių ataskaitų kokybė svarbi ne tik jų vartotojams, bet ir mokesčių administratoriui, ypač būtina tinkamai atskleisti paramos ir kito gauto finansavimo panaudojimą.

Ne mažiau klausimų kelia ir darbuotojų darbo užmokesčio bei atsiskaitymo už paslaugas klausimai. Kaip atvaizduoti kompensacijas, dovanas, maistpinigius? Kokius mokesčius moka pelno nesiekiantys juridiniai asmenys?

Svarbu prisiminti, kad pelno mokesčio apskaičiavimas, gavus komercinės veiklos pajamų, taip pat, kaip  ir uždirbto pelno panaudojimas,  apribotas griežčiau, nei ankstesniais metais. Ypatingai svarbi ir daug iššūkių kelianti yra ilgalaikio turto apskaita.

Temos

 1. 1 DIENA:
  • Pelno nesiekiančių juridinių asmenų apskaitos organizavimas: apskaitos vadovo parengimas, normatyvų nustatymas, atsakomybės priskyrimas, funkcijų paskirstymas.
  • Apskaitos tvarkytojas: kaip pasirinkti, kokia atsakomybė taikoma; kokios yra apskaitos tvarkytojo teisės ir pareigos.
  • Ilgalaikio turto apskaita (nematerialiojo ir materialiojo): minimali vertė; kas įskaičiuojama į įsigijimo savikainą; kaip ir nuo kada skaičiuojamas turto nusidėvėjimas; kokiais atvejais mokamas turto mokestis; turto nuvertėjimas; remontas, atnaujinimas, nurašymas, perdavimas atliekų tvarkytojui, pardavimas.
 2. 2 DIENA:
  • Gautos paramos apskaita ir deklaravimas: turto įsigijimo ir veiklos vykdymo finansavimas: ką daryti, jei netinkamai panaudotas finansavimas; jei finansavimo sumų pritrūko; jei ne viskas panaudota; jei finansavimas dar negautas, o mokėti tiekėjas arba darbuotojams jau reikia.
  • Įsipareigojimų tiekėjams, darbuotojams, biudžetui apskaita. Gautinų sumų apskaita.
  • Dalininkų įmokų apskaita.
  • Sąnaudų grupės ir jų apskaita.
  • Ateinančių laikotarpių sąnaudos.
  • Išankstiniai apmokėjimai tiekėjams, darbuotojams, partneriams.
  • Pašalpų mokėjimas.
 3. 3 DIENA:
  • Dalininkai ir darbuotojai: atsiskaitymų apskaita už paslaugas ir darbą; atostoginių kaupimas ir mokėjimas.
  • Išmokos renginių dalyviams: kompensacijos, dovanos, maistpinigiai.
  • Kokius mokesčius turi mokėti: už juridinio asmens turtą, pajamas, sandorius ir už fizinius asmenis.
  • Apmokestinamosios ir neapmokestinamosios pajamos: pateikimas apskaitoje ir Pelno mokesčių deklaracijoje.
  • Finansinės atskaitomybės parengimas ir teikimas: kokį FAR rinkinį pasirinkti; ar reikia teikti; kada ir kam pateikti.

ŽINIOMIS DALINASI

NATALJA KOBZEVIENĖ

lektorė praktikė, ekonomikos ir viešojo administravimo mokslų magistrė. Nuo 2008 m. veda mokymus ir seminarus apskaitos ir mokesčių temomis. Mokymų metu temos pristatomos remiantis ne teoriniais, o praktiniais pavyzdžiais, todėl sulaukia palankaus dalyvių įvertinimo. Lektorė rengia įmonių apskaitos politikas ir teikia praktines konsultacijas verslo, apskaitos ir mokesčių klausimais.

Tiesioginė seminaro transliacija

Kursai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš kursus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

KURSŲ INFORMACIJA

PROGRAMA

16:30-19:45 Kursų trukmė
16:00-16:30 Registracija
18:00-18:15 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas kursų dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna kursų medžiagą.

Papildoma kursų informacija

Užsiėmimai vyks:

Lapkričio 17 d., 19 d., 24 d. po 4 ak. val. per dieną. Kursų pradžia – 16:30 val., pabaiga – 19:45 val.

 

Laikas ir vieta

2021-11-17 – 2021-11-24, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
240€
Pelno nesiekiančių juridinių asmenų mokesčių ir apskaitos pagrindų kursai pagal VAS ir 1K-372 įsakymą (tiesioginė kursų transliacija)
240

Tęsti mokymų paiešką: