Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui
Nuotolinis seminaras.

Organizacijos veiklos tobulinimas, optimizuojant bendrąsias funkcijas

Registruotis
 • 4 ak. val.
    Kaina: 125€

Laikas ir vieta

2021-04-21, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
125€
Organizacijos veiklos tobulinimas, optimizuojant bendrąsias funkcijas
125

Apie bendrąsias funkcijas

Nepriklausomai nuo to, ar organizacija veikia viešajame sektoriuje, ar privačiame, ji koncentruojasi į pagrindinę savo veiklą. Ir tai yra natūralu, nes tokia yra organizacijos paskirtis ir misija.

Tačiau dažnai pagrindinę organizacijos veiklą „aptarnaujančios“ funkcijos (pavadinkime jas bendrosiomis funkcijomis) organizacijų vadovams kelia ne mažesnių problemų nei pagrindinė veikla. Neretai to priežastis yra šių bendrųjų funkcijų neefektyvumas, nepamatuotai sudėtingi procesai arba atvirkščiai – aiškių procesų ir procedūrų trūkumas bei per dideli šių funkcijų atlikimo kaštai.

Kaip įvertinti, ar organizacijoje arba organizacijų grupėje bendrosios funkcijos atliekamos efektyviai? Kokie kriterijai gali būti taikomi šių funkcijų efektyvumui matuoti? Ką ir kaip reikia daryti, kad būtų pasiektas organizaciją tenkinantis šių funkcijų efektyvumas? Ir pagaliau – ar, vieną kartą optimizavę bendrąsias funkcijas, jų keliamas problemas galėsime užmiršti ilgam? Tai klausimai, kylantys daugeliui vadovų. Ir atsakymai į juos ne visada būna vienareikšmiai.

Apie seminarą

Šis seminaras skirtas apžvelgti bendrosioms organizacijų funkcijoms, jų optimizavimo kryptims. Seminaro metu taip pat apžvelgiami bendrųjų funkcijų ir kitos organizacijos veiklos optimizavimo planavimo ir įgyvendinimo bendrieji principai, pateikiama bendroji informacija apie galimybes šiems pokyčiams įgyvendinti panaudoti ateinančio laikotarpio ES struktūrinių fondų ir kitas finansines priemones.

Tikslinė grupė:

 • Aukščiausio lygio vadovai;
 • Vidurinės grandies vadovai, atsakingi už finansų, personalo, pirkimų, turto valdymo, transporto priežiūros, dokumentų valdymo ir pan. funkcijas.

Seminaro nauda

Šis seminaras suteiks Jums praktinių žinių apie:

 • Pagrindinių bendrųjų funkcijų optimizavimo kryptis;
 • Pažangias kiekvienos iš bendrųjų funkcijų optimizavimo praktikas;
 • Bendrųjų funkcijų ir kitos veiklos optimizavimo planavimo ir įgyvendinimo principus;
 • Galimus šių pokyčių įgyvendinimo finansavimo šaltinius.

 

Seminaro metodika

 • Praktinės informacijos pateikimas;
 • Klausimai–atsakymai ir diskusijos.

Temos

 1. Pagrindinės bendrosios funkcijos organizacijoje;
 2. Bendrųjų funkcijų optimizavimo kryptys ir geriausia praktika;
 3. Bendrųjų funkcijų ir kitos veiklos optimizavimo planavimo ir įgyvendinimo principai;
 4. Organizacijos veiklos optimizavimo sėkmės faktoriai ir rizikos;
 5. 2021–2027 m. ES finansinio programavimo laikotarpio ir kitų finansinių priemonių pagrindinės kryptys;
 6. Galimybės panaudoti paramą organizacijos veiklai optimizuoti.

ŽINIOMIS DALINASI

Antanas Matusa

Ekspertas turi sukaupęs solidžią vadovavimo organizacijų padaliniams ir didelėms organizacijoms patirtį, įgyvendino didelės apimties pokyčius organizacijose, tame tarpe ir strateginius valstybės pokyčius, įtrauktus į Vyriausybės programos įgyvendinimo planą.

Eksperto turima organizacijų kūrimo ir veiklos optimizavimo patirtis (Vyriausybės kanceliarijos reorganizacija, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro sukūrimas), organizacijų strategijų ir veiklos modelių kūrimo bei diegimo patirtis, ilgametė nacionalinių, tarptautinių projektų ir programų rengimo, įgyvendinimo ir valdymo patirtis, projektinio valdymo sistemų kūrimo ir diegimo didelėse organizacijose bei Vyriausybėje patirtis, darbo tarptautiniuose projektuose patirtis bei per ilgą laiką sukaupta kvalifikacijos tobulinimo programų rengimo ir praktinio mokymo (nacionaliniu ir tarptautiniu mastu) patirtis užtikrins puikią šių išskirtinai praktinių mokymų, paremtų sėkmingais Lietuvos ir tarptautiniais pavyzdžiais, kokybę.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

Seminaro informacija

PROGRAMA

09:00-12:15 Seminaro trukmė
08:30-09:00 Registracija
10:30-10:45 Pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą.
Mokymo medžiaga
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

Laikas ir vieta

2021-04-21, Nuotoliniai mokymai
Dalyvio namuose arba darbo vietoje
125€
Organizacijos veiklos tobulinimas, optimizuojant bendrąsias funkcijas
125