Nepriklausomai nuo to, ar organizacija veikia viešajame sektoriuje, ar privačiame, ji koncentruojasi į pagrindinę savo veiklą. Ir tai yra natūralu, nes tokia yra organizacijos paskirtis ir misija.
Tačiau dažnai pagrindinę organizacijos veiklą „aptarnaujančios“ funkcijos (pavadinkime jas bendrosiomis funkcijomis) organizacijų vadovams kelia ne mažesnių problemų nei pagrindinė veikla. Neretai to priežastis yra šių bendrųjų funkcijų neefektyvumas, nepamatuotai sudėtingi procesai arba atvirkščiai – aiškių procesų ir procedūrų trūkumas bei per dideli šių funkcijų atlikimo kaštai.
Kaip įvertinti, ar organizacijoje arba organizacijų grupėje bendrosios funkcijos atliekamos efektyviai? Kokie kriterijai gali būti taikomi šių funkcijų efektyvumui matuoti? Ką ir kaip reikia daryti, kad būtų pasiektas organizaciją tenkinantis šių funkcijų efektyvumas? Ir pagaliau – ar, vieną kartą optimizavę bendrąsias funkcijas, jų keliamas problemas galėsime užmiršti ilgam? Tai klausimai, kylantys daugeliui vadovų. Ir atsakymai į juos ne visada būna vienareikšmiai.
Šis seminaras skirtas apžvelgti bendrosioms organizacijų funkcijoms, jų optimizavimo kryptims. Seminaro metu taip pat apžvelgiami bendrųjų funkcijų ir kitos organizacijos veiklos optimizavimo planavimo ir įgyvendinimo bendrieji principai, pateikiama bendroji informacija apie galimybes šiems pokyčiams įgyvendinti panaudoti ateinančio laikotarpio ES struktūrinių fondų ir kitas finansines priemones.
Tikslinė grupė:
Šis seminaras suteiks Jums praktinių žinių apie:
Ekspertas turi sukaupęs solidžią vadovavimo organizacijų padaliniams ir didelėms organizacijoms patirtį, įgyvendino didelės apimties pokyčius organizacijose, tame tarpe ir strateginius valstybės pokyčius, įtrauktus į Vyriausybės programos įgyvendinimo planą.
Eksperto turima organizacijų kūrimo ir veiklos optimizavimo patirtis (Vyriausybės kanceliarijos reorganizacija, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro sukūrimas), organizacijų strategijų ir veiklos modelių kūrimo bei diegimo patirtis, ilgametė nacionalinių, tarptautinių projektų ir programų rengimo, įgyvendinimo ir valdymo patirtis, projektinio valdymo sistemų kūrimo ir diegimo didelėse organizacijose bei Vyriausybėje patirtis, darbo tarptautiniuose projektuose patirtis bei per ilgą laiką sukaupta kvalifikacijos tobulinimo programų rengimo ir praktinio mokymo (nacionaliniu ir tarptautiniu mastu) patirtis užtikrins puikią šių išskirtinai praktinių mokymų, paremtų sėkmingais Lietuvos ir tarptautiniais pavyzdžiais, kokybę.
Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.
Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.
Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.
09:00-12:15 | Seminaro trukmė | |
08:30-09:00 | Registracija | |
10:30-10:45 | Pertrauka |
Pažymėjimas Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą. | |
Mokymo medžiaga Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą |