This block has no preview;
Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Konsultacija.
Nuotolinis seminaras.

Nuo įtakos iki rezultato

  • Trukmė: 16 – 56 ak. val.
  • Kaina: 279– 1259€ (+ PVM)

Sužinok daugiau, mokėk mažiau!

Išsirinkite 3 ar daugiau mokymų temas ir gaukite 15 % nuolaidą. Kainų skirtumas priklauso nuo pasirinktų seminarų.

Apie mokymų ciklą

COUNTLINE kviečia 2021 m. tobulinti lyderystės ir vadovavimo įgūdžius mokymų cikle, kurį sudaro net 6 seminarai.

Neabejojame, kad turite puikių idėjų, kaip daryti geriau tai, ką dabar darote, ir esate tvirtai pasiryžę šias idėjas įgyvendinti. Kiekvienas žinome, kad idėjos kelias iki konkretaus rezultato nėra lengvas. Pokyčiai nevyksta savaime, juos reikia įgyvendinti. Tačiau, žinant vadovavimo psichologijos principus, galima sėkmingai juos pritaikyti sudėtingoje vadovo veikloje.

Kokius pirmuosius žingsnius turėtų žengti norintys tobulėti?

Galimi mokymų pasirinkimai


1. Praktinė pokyčių lyderystės mokymo programa

Šie mokymai yra praktiniai. Jie nėra skirti teoriniams pokyčių aspektams analizuoti. Mokymų turinys skirtas praktinių pokyčių valdymo įrankių analizei ir šių įrankių naudojimui reikalingiems įgūdžiams suformuoti. Pateikiamus įrankius mokymo programos autorius ne vienerius metus sistemiškai naudoja įgyvendinant didelės apimties pokyčius.

Standartinė kaina: 690 – 950 € (+ PVM)


2. Vadovavimo psichologija

Viena pagrindinių kliūčių, su kuria susiduria lyderiai, yra pokyčių valdymas. Pokyčiai gali būti bauginantys ir neraminantys – iš tikrųjų net organizacine prasme tai gali būti tikrai traumuojanti patirtis. Tačiau žinant tam tikrus vadovavimo psichologijos principus, galima sėkmingai realizuoti save sudėtingoje vadovo veikloje. Mokymų tikslas – suteikti žinių ir įgūdžių, kaip vadovui efektyviai sąveikauti su pavaldiniais, kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai.

Standartinė kaina: 180 – 200 € (+ PVM)


3. Lyderystės įgūdžių lavinimas

Lyderiu gali būti kiekvienas. Galima būti lyderiu keliems žmonėms, visoje organizacijoje ar tiesiog artimiausioje aplinkoje. Galima būti lyderiu net ir sau pačiam, kai įgyvendiname nusimatytus tikslus, kai pasiekiame to, ko ilgai siekėme, ir pastebime, kad kiti seka mūsų pėdomis. Mokymų tikslas – suteikti žinių ir tobulinti gebėjimus bei įgūdžius, kaip taikyti lyderystę vadovavimo ir saviugdos srityse.

Standartinė kaina: 75 € (+ PVM)


4. Sudėtingų sprendimų priėmimas vadovo darbe

Kad organizacija judėtų į priekį, būtina priimti atitinkamus sprendimus. Vadovai turi užtikrinti, kad verslo tikslai būtų pasiekiami ir subalansuoti, o kartu atsižvelgti ir į būsimų pokyčių neapibrėžtumą. Tik pritaikius analitinį mąstymą ir sistemingą požiūrį į sprendimus galima sukurti patikimą verslo strategiją. Mokymų tikslas – suteikti žinių apie sprendimų priėmimo vadovo darbe principus, išanalizuoti ir padėti įveikti psichologines kliūtis, trukdančias priimti tinkamus sprendimus, taip pat ugdyti vadovų pasiryžimą priimti sudėtingus ir nepopuliarius sprendimus.

Standartinė kaina: 110 – 120 € (+ PVM)


5. Viešasis kalbėjimas: kaip kalbėti įtaigiai ir būti suprastam teisingai?

Mokymų tikslai:

  • Susipažinti su svarbiausiais viešojo kalbėjimo principais ir dažniausiomis klaidomis;
  • Sužinoti streso valdymo ir didesnio pasitikėjimo savimi metodus;
  • Sužinoti, kaip suvaldyti savo kūną ir protą, kaip išlaisvinti ir lavinti savo balsą, dikciją, toną;
  • Sužinoti galimas kalbų sakymo schemas ir būdus pasakyti kalbą nepasiruošus;
  • Sužinoti kaip efektyviai bendrauti per nuotolį.

Standartinė kaina: 105 – 115 € (+ PVM)


6. Kūrybiškas problemų sprendimas praktinėse situacijose

Ar frazė „sugalvok ką nors“ Jums skamba gąsdinamai? Ar būna, kad, susidūrę su problema ar iššūkiu, Jūs žiūrite į tuščią popieriaus lapą ar kompiuterio ekraną ir nežinote, nuo ko pradėti? O gal Jums nuolat tenka generuoti idėjas ir Jūs norite išmokti, kaip tai daryti dar geriau ir greičiau? Jei nors į vieną iš šių klausimų atsakėte TAIP – seminaras „Kūrybiškas problemų sprendimas praktinėse situacijoje“ kaip tik Jums!

Standartinė kaina: 99 € (+ PVM)


MOKYMŲ CIKLO UŽSAKYMAS

Išsirinkite mokymų temas ir susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti

Tiesioginė mokymų transliacija

Mokymai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš mokymus el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie kursų.