Countline Law Countline Management
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Seminaras.
Nuotolinis seminaras.

Mobingas (psichologinis spaudimas) darbo aplinkoje

Registruotis
 • 5 ak. val.
    Kaina: 90 – 99€

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku

Apie seminarą

Daugelis darbdavių pabrėžia darbuotojų įtraukimą į įstaigos, įmonės ar organizacijos veiklos procesus, bendrą tikslų siekimą, tačiau darbuotojų ir kolegų ilgalaikis, sistemingas puolimas ir terorizavimas (mobingas) – vis dar itin didelė problema. Psichologinis spaudimas darbuotojui paprastai sukelia didelę emocinę įtampą, daro neigiamą įtaką darbo kokybei, darbuotojo motyvacija mažėja.

Darbdavys šiuo atveju turi pasirinkti: netekti darbuotojo, kuris galėjo pasiūlyti daugiau idėjų, skirtingų požiūrio taškų, problemų sprendimo būdų, arba keisti situaciją, taikant intervencijos priemones.

Kuo vėliau organizacija pastebės ir prisiims atsakomybę, tuo daugiau pastangų, išlaidų ir išteklių reikės psichologiniam klimatui gerinti.

Seminare diskutuosime apie darbo teisės normas, darbo santykius, mobingo reiškinį, mobingo pasekmes bei suvaldymo priemones.

 

 

Temos

 1. Lektorė Aistė Mažeikienė (10.00–11.30 val.)
  • Mobingo reiškinys ir pasekmės;
  • „Juodasis“ ir „baltasis“ mobingo scenarijai;
  • „Susidorojimo“ procesas: „auka“, „režisierius“, žiūrovai;
  • Kaip užkirsti kelią mobingui organizacijoje?
  • Kaip vadovams bendrauti su darbuotojais, kad jie jaustųsi vertinami ir neišeitų „savo noru“?
 2. Lektorė Eglė Makselytė (11.45–14.15 val.)

  Darbo teisės normos-diskriminacijos prevencija ir lygių galimybių garantas:

  • Dažniausios lygių galimybių ir nediskriminavimo problemos darbo santykiuose;
  • Pagrindinis sprendimo būdas-lokalios darbo teisės normos;
  • Skundų teikimo ir nagrinėjimo procedūros;
  • Vidinės kontrolės mechanizmas.

ŽINIOMIS DALINASI

Aistė Mažeikienė

turi 9 metų patirtį specialistų ir vadovų atrankos bei „galvų medžioklės“ srityje, diegia su klientais dirbančių specialistų vertinimo sistemą organizacijose.Veda seminarus veiksmingos prezentacijos ir pardavimo, konsultavimo, vadovavimo, personalo valdymo ir darbo komandoje organizavimo temomis.

Eglė Makselytė

turi 26 metų praktinę patirtį personalo organizavimo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, 16 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, kolektyvinių darbo ginčų tarpininkė ir arbitrė.

 

 

Informacija dalyvaujantiems seminare auditorijoje:

Laikydamiesi visų Sveikatos apsaugos ministerijos ir kitų institucijų rekomendacijų, užtikriname visišką dalyvių saugumą ir imamės visų būtinų saugumo priemonių, todėl:

 1. Mokymų metu rekomenduojame dėvėti apsaugines kaukes, skydelius ar kitas apsaugines priemones, dengiančias burną ir nosį.
 2. Į mokymus nebus įleidžiami dalyviai, kurie karščiuos ar turės kitų matomų peršalimo simptomų. Todėl jeigu sergate, jaučiatės blogai, labai prašome dėl savo ir kitų saugumo rinktis nuotolinius mokymus, tai puiki alternatyva.
 3. Dalyvius, atvykusius į mokymus, primygtinai prašysime prieš patenkant į patalpą dezinfekuoti rankas, o renginio metu laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo bei rankų higienos.
 4. Užtikrinsime, kad aptarnaujantis personalas būtų sveikas ir visada pasiruošęs Jums padėti.

Tiesioginė seminaro transliacija

Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Registruodamiesi pažymėkite, jog renkatės tiesioginę transliaciją, ir, atėjus laikui, el. paštu atsiųsime nuorodą bei prisijungimo instrukciją.

VIDINIAI MOKYMAI

Organizuojame ir vedame vidinius mokymus įmonėms ir organizacijoms įvairiomis temomis. Taip pat konsultuojame individualiai. Jei domina mokymai šia ar kita tema Jūsų darbuotojams, prašome susisiekti – aptarsime Jūsų poreikius, suderinsime patogų laiką bei mokymų trukmę ir formą.

Mokymai gali vykti Jums patogioje vietoje ar nuotoliniu būdu. Esant poreikiui, Jūsų įmonei paruošime individualią mokymų programą.
Susisiekite užpildydami formą, el. paštu mokymai@countline.lt arba tel. (8 5) 263 99 22.

Susisiekti 

SEMINARO INFORMACIJA

PROGRAMA

10:00-14:15 Seminaro trukmė
9:30-10:00 Registracija
11:30-11:45 Kavos pertrauka

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. seminaro dalyvio pažymėjimą
Mokymo medžiaga
Kiekvienas dalyvis gauna seminaro medžiagą.

Laikas ir vieta

Mokymai jau praėjo, tačiau jei domina mokymai šia tema, susisiekite su mūsų vadybininku