Countline Finance
Mokymai skirti: Viešajam sektoriui, Privačiam sektoriui
Vaizdo įrašas.

Metinis išmokų gyventojams deklaravimas ir 2021 m. mokesčių naujovės ( seminaro vaizdo įrašas)

 • Trukmė: 3 ak. val.
 • Kaina: 50€ (+ PVM)

Seminaro vaizdo įrašas

Nedalyvavote seminare, tačiau turite neatsakytų klausimų? Užsisakykite seminaro vaizdo įrašo peržiūrą. Elektroniniu paštu atsiųsime nuorodą ir prisijungimus. Vaizdo įrašą galėsite žiūrėti 3 dienas nuo pirmojo prisijungimo.

APIE VAIZDO ĮRAŠĄ

Gyventojų pajamų mokestis, jo pasikeitimai bei pajamų deklaravimas aktualus kiekvienam LR pajamas gaunančiam asmeniui. 2021 m. atneša daug pasikeitimų ir naujovių šioje srityje. Pradedant pasikeitusiais VDU, NPD, naujai taikyti pradedamu 32 proc. tarifu ir baigiant redakciniais bei esminiais GMP311, GPM312 formų pakitimais. Aktualiais išlieka pasikeitę A ir B klasės išmokų kodai, pozityviųjų pajamų apmokestinimas bei kompensacijos.

Vaizdo įrašo metu sužinosite:

 1. Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo ir su juo susijusių norminių aktų naujovės:
  • Metinės gyventojams išmokėtų išmokų, priskiriamų A ir B klasės pajamoms, deklaracijos (GPM312) pildymo naujovės;
  • A ir B klasės išmokų kodai;
  • Atnaujinta metinė gyventojų GPM deklaracijos forma (GPM311) ir jos pildymo taisyklės;
  • GPM tarifų taikymo ypatumai, deklaruojant 2020 metų pajamas;
  • Naujausi GPMĮ pasikeitimai nuo 2020-12-18 ir nuo 2021-01-01;
  • GPM tarifai ir jų galimybės mokėti mokesčius efektyviai;
  • Su pozityviųjų pajamų apmokestinimu susijęs reguliavimas, taikomas apskaičiuojant ir deklaruojant 2020 metų ir vėlesnių laikotarpių pajamas;
  • Papildytas neapmokestinamųjų pajamų sąrašas dėl darbuotojų gautų akcijų iš darbdavio pagal pasirinkimo sandorius (opcionus);
  • Kompensacijos už asmeninį darbuotojo turto naudojimą įmonės veikloje ir apyrašo sudarymas.

Tiesioginė seminaro transliacija

Seminarai transliuojami „ZOOM“ platformoje. Užtenka turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu ir garso sistema). Dalyviai, apmokėję sąskaitą, dieną prieš seminarą el. paštu gauna nuorodą ir prisijungimo instrukciją. Kilus nesklandumams, visuomet galėsite kreiptis į mūsų IT specialistus, kurie padės prisijungti prie seminaro.

ŽINIOMIS DALINASI

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 

PAPILDOMA INFORMACIJA

Pažymėjimas

      Kartu su įrašu gaunate ir el. pažymėjimą

Mokymo medžiaga

      Kartu su įrašu gaunate ir individualią mokymo medžiagą